Aşk-ı Memnu Kanal D

çin işi japon işi bunu yapan iki kişi hesabı, bence ikisi de suçlu, ama bihter kendi hatalarınınn ceremesini çekiyo, en baştan annesine gol atmak için adnanla evlenmemeliydi, adnanıda kullandı maddi manevi hırsları için, ablasının eski sevgilisine göz koymamalıydı, diğer taraftan behlülde yetim kalmışken onu sahiplenen adama kazık atmamalıydı
bence o daha suçlu bu daha suçlu diye bişey yok ikiside suçlu

Behlülün yaptığı nankörlük ama:bbo:

Bence ednan da suçlu lülülülülülü

Gencecik tazecik kıza yetersiz kalacağını bilmeliydi kaydirigubbakcemile2

Hataları sıralarsak

1- Adnan haddini bilseydi genç bi kızı karı yapmasaydı kendine

2-Behlül hiç insan kendini büyüten bu yaşa getiren bir insana nankörlük yapıp karısına göz koyar mı (çünkü baştan çıkaran behlül)

3-Gelelim Bihtere sen behlülün ne mal olduğunu biliyosun nasıl güvenirsin seni seven kocanı aldatırsın

Suçlular 3 e çıktıkaydirigubbakcemile3

tamam behlülde suçlu bu konuda mutabıkızda bihterin nesini savunuyonuz ya, allah aşkına elinizi vicadnınıza koyunda kız kardeşinizin eski sevgilinize sulandığını düşünün, nasıl masum geldi mi şimdidekaydirigubbakcemile3

adam resmen adnanı kandırdı maddi manevi, anasının borçlarını kapattırıdı, iflastan kurtarttı, kız kardeşi bile garantiye aldırttı, anasına mücevherler bile aldırttı be kadınlığı kullanarak, masum kelebek dimi
kaydirigubbakcemile3

Ay misafirim gelecek neyi tartışıyorum burdaakannehir

Zincirleme hatalar işte

Öptüm kuzucuklarım hepinizi akşam kaldığımız yerden devam ederizkaydirigubbakcemile3

Ben bihteri savunmuyorum canım...

Ben sadece burda tek taraflı bihtere yüklenilmesine şaşıyorum..Behlüle laf diyen pek yok..Erkek ya elinin kiri ya..

Ben bihteri savunmuyorum canım...

Ben sadece burda tek taraflı bihtere yüklenilmesine şaşıyorum..Behlüle laf diyen pek yok..Erkek ya elinin kiri ya..

Bende bihteri suçlu buluyorum ,behlülü savunmuyorum.Ne olursa olsun bir kadın onuru için yaşamalılmaz:.Neden kocasını aldattı ki?Behlülün nasıl bir pislik olduğunu biliyordu sonuçta.
Ama herşey tersine dönecek,behlül nihale aşık olacak ama bihter onun peşini bırakmayacak,adam kaçmaya başladıkça üstüne gidiyo bihter yapıştı sakız gibi,bi dövesim var bihteri anlatamam :roflol:

yok Bihter in hataları bir yana ama annesinin borçlarını Adnan ödemek isteyince karşı çıkmıştı Bihter mücevher olaylarında da öyle kumar borcunda da öyle.

Bihteri kocasına karşı mahcup eden hep annesiydi Peyker i Nihatla evlendirirken bile Nihattan para almış bir kadın Firdevs dini imanı para gözünü para hırsı bürüyünce kızı bile engel olamadı ona.

aha da suçluları 4 e çıkardım iyi mi:roflol:

yok yaa kim ne derse desin hatanın buyuğu bitterde..
behlul hatalı eed ama çocuk kaç kere uzaklaşmak istedi sakız gibi karı sakız bile onun kadar yapışamaz
hele dun nihale neler söledi bu cesareti kendinde buldu..
inş nihalle behlul onun karşısnda sımsıkı sarılırken görsem bşi kere tezzamanda D

chess canım benim bihteri savunduğumuz yok burda.
al birini vur ötekine babında.
bihter en azından bu pisliğe sahip çıktı. gidelim dedi kocasına anlatacak kadar kararlıydı bu ilişkide. belkide sevdi behlül ü o söyledi laf dedi ya ben sesnin behlül olduğunu unuttum dedi.
ama behlül tam bir serseri. korkak istiyoki oldu bitti sen sus ben susayım işimize bakalım yaşanmamış sayalım.
ha pişmanmı eşekler gibi ama geçmiş ola.

Ay su hilmi ile firdos beraber olsa :roflol: ay kadin cadoloz adam seytan ay eline aldilar, simdi bihter behlul beyin o taraflarda ne isi var diye arastirma yapcaklar,
ne isleri olcak ata biniorlar
deh deh duldul deh deh duldul sen bihtersin bende behlulkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

Ay bihter zavallim ata binemedi :roflol:
behlul nasil optu nihalidelikafadulden seni kimse uzemicek ben varim breh breh breh mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…