Aşk-ı Memnu Kanal D

toptan alımlarda indirimde olur..Osmanbey toptancılar usulü..
Yalnız, benim sırt ağrılarım oluyor üşütünce..Altına boğazlı kazak giyerim..olmamı?

:roflol::roflol:

olmaz çok rüküş olursun..Seni topiğin rüküşü seçeriz:1closedeyes:

4 misafirimiz var..
Sayın misafirler..ohh..keyif iyi..Gelinde iki yorum attırın..
Zabahtan beri beyin patlatıyosss..
:roflol::roflol:

Ahh..bizi dizi yapımcıları bi okusa, konu nerdeeeen nereye geldi...
Geyikçi KK hatunlarıııı..
zemuszemus

toptan alımlarda indirimde olur..Osmanbey toptancılar usulü..
Yalnız, benim sırt ağrılarım oluyor üşütünce..Altına boğazlı kazak giyerim..olmamı?

yakı yaparız teyze sırtına, varmı tanıdığın toptancı eski topraksın senkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

haydin kaçıncı levelde kızkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kız ecmel çepce değil kepçe merlin dicektim, engliş dizi cnbce e dekaydirigubbakcemile3

Kızlar bu gün burayı kötü örnek olduğunu yazan arkadaş bi okusa der ki eh işte demiştim ben herkes sapıtmış aşkı memnu fantezisi yapıyo:roflol:

Kızlar bu gün burayı kötü örnek olduğunu yazan arkadaş bi okusa der ki eh işte demiştim ben herkes sapıtmış aşkı memnu fantezisi yapıyo:roflol:

bize kötü örnek olan sensin kızım biz son derece mutahasıbız:1closedeyes::1closedeyes:

zaati o cozutturdu bizi ya...

Kız chess yakı makı :hulya:,sen benden daaa eskisin galiba iyiki kupa çekelim demedin..
Bak bunları da ananemden duydum..

zaati o cozutturdu bizi ya...

Kız chess yakı makı :hulya:,sen benden daaa eskisin galiba iyiki kupa çekelim demedin..
Bak bunları da ananemden duydum..

eczane poşetlerinden okuyom valla yakı makı
yaşlı değilim ben değilim hayııııırrrdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet senden daha cinsel içerikli yazan varmı topikte:1closedeyes::1closedeyes :suçu başkasına atan simili:

:roflol::roflol::roflol:

Hadi ordan sen kendine bak:dilcikar:

Alt tarafı nihalle behlül sevişsin dedim:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…