Aşk-ı Memnu Kanal D

bakalım nasıl olcekkk,:hulya:
behlülün nihale :1shok: olacağı bölümdür kesin, ormantik dens ederler yakınlaşırlar falan :eek:

ayy o gece bizde çok süslü izleyelim diziyi, herkes saç yaptırsın abiye giysin, ziyagilleri mahçup etmeyelim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkisalkisalkisalkis
:roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar geçmişi okuyamadımmm fragman vamııııııııııı:kedi:

behlülün nihale :1shok: olacağı bölümdür kesin, ormantik dens ederler yakınlaşırlar falan :eek:

ayy o gece bizde çok süslü izleyelim diziyi, herkes saç yaptırsın abiye giysin, ziyagilleri mahçup etmeyelim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Maniküre pediküre gerek var mı? acaba yaaa..onlar ufak ayrıntı ama..
Hizmatçılar bilem bakımlı gerek olur heraldeee..
Ben aaabiye değilde döpiyes giysem diyom..
Ay nassı telaşlandırdın beniiii.gözün çıkmasın mecik..

:roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Maniküre pediküre gerek var mı? acaba yaaa..onlar ufak ayrıntı ama..
Hizmatçılar bilem bakımlı gerek olur heraldeee..
Ben aaabiye değilde döpiyes giysem diyom..
Ay nassı telaşlandırdın beniiii.gözün çıkmasın mecik..

:roflol::roflol:

var var, herşeyimizle tam olmalıyızyoksa bihter yolar bizi, hizmetçilere çemkirdiği gibi çemkirir vala kaydirigubbakcemile3

var var, herşeyimizle tam olmalıyızyoksa bihter yolar bizi, hizmetçilere çemkirdiği gibi çemkirir vala kaydirigubbakcemile3

Anaaaaaa giyiniyoz mu kız..kaydirigubbakcemile3

Gideyim kendime bi kaç abiye alayım..Reklam aralarında değiştiririmkaydirigubbakcemile3

ben de Milano daki kadim dostlarım dolce&gabbana ya söyleyeyim de hazırlasınlar kıyafetimi umarım yetiştirirler elleri ağır biraz canı sağolasıcaların:roflol:

onuda alıoruz tabi balo sonrası eve gelince giyiniosunuz, kocaların yanacıklarına yapışıosunuz hadi hadi benim olduğunu ispatla die :roflol:

Anaaaaaa giyiniyoz mu kız..kaydirigubbakcemile3

Gideyim kendime bi kaç abiye alayım..Reklam aralarında değiştiririmkaydirigubbakcemile3

Bak şimdi nifak saçıyon ortalığa..Kim aşşaaa kalır ki..Sen bikaç tane alırsan, biz ööle kuru kuru tek kostümle mi geçircez..
Bizde değişiriz reklam arası..Hem onlara da ayıp olur..Avam gibi seyretmeyelim diziyi..

ben de Milano daki kadim dostlarım dolce&gabbana ya söyleyeyim de hazırlasınlar kıyafetimi umarım yetiştirirler elleri ağır biraz canı sağolasıcaların:roflol:

bana bak kız erik güzeli çok şık olma, bihter içkisini yudumlarken alttan altta gözeriye yolar seni:hulya:
kaydirigubbakcemile3

Bak şimdi nifak saçıyon ortalığa..Kim aşşaaa kalır ki..Sen bikaç tane alırsan, biz ööle kuru kuru tek kostümle mi geçircez..
Bizde değişiriz reklam arası..Hem onlara da ayıp olur..Avam gibi seyretmeyelim diziyi..

Hadi hadi pamuk eller cebe:1closedeyes:

X