Aşk-ı Memnu Kanal D

nihat cdyi taktı izler herhalde ögrenicek demkki ayyy insallh artık başkalrı öğrensin hareket gelsin şöyleeee kaydirigubbakcemile3beşirin halleri tavırları cidden sıktı

nihat cdyi taktı izler herhalde ögrenicek demkki ayyy insallh artık başkalrı öğrensin hareket gelsin şöyleeee kaydirigubbakcemile3beşirin halleri tavırları cidden sıktı
evet nihat nasıl paçayı kurtarıcak dimi şu aralar çok sıkıştı köşeye,bunu öğrenip bir şekilde koz olarak kullanıp kendini garantiye alabilir bir şekilde..
:roflol::roflol:

Benim en cok komigime giden hastanede firdevs hanimin BIZ ziyagiller bu meseleyi hallederiz demesi, salo sen nerden ziyagil oluyorsun birkere. :roflol::roflol:

Birde beshir'in fantazisi cok hosuma gitti ya eski turk filmlerindeki gibi bihtere tokat yapistirip yere atmalar ulan naltak defol evimden, der gibi. :roflol::roflol:

evet nihat nasıl paçayı kurtarıcak dimi şu aralar çok sıkıştı köşeye,bunu öğrenip bir şekilde koz olarak kullanıp kendini garantiye alabilir bir şekilde..
:roflol::roflol:

kesin valla öyle olacak zemuszemusayyy dizide artık olaylar olcak iyicene fragman yokmu dahaCADIARZU

Nihatın eline geçen önce de söylediğim gibi..
Hilmi nin Atnan a üzrrine kişiye özel yazıp gönderdiği bir zarf olabilir..
Yani Atnan a aynı anda 2 zarf gelmiş olabilir..Nihatın eline geçen de babasının gönderdiği..
Nihatı kötülemek için hazırladığı bir cd olabilir..
Perş.ye kadar değişik versiyonlar üretilebilir..

Nihatın eline geçen önce de söylediğim gibi..
Hilmi nin Atnan a üzrrine kişiye özel yazıp gönderdiği bir zarf olabilir..
Yani Atnan a aynı anda 2 zarf gelmiş olabilir..Nihatın eline geçen de babasının gönderdiği..
Nihatı kötülemek için hazırladığı bir cd olabilir..
Perş.ye kadar değişik versiyonlar üretilebilir..
olabilir canım dediğin gibi olsa da dizi biraz daha hareketlense..son birkaç bölümdür heyecanı kaçtı..ama yine de bir şekilde saftirik ednancığıma ulaşamayacak beşirin cdsi..

vaybe beşir kaçıyor ama kaçamamış galiba yazık suçlular ortalıkta salınıyor firdevs hanımın ellerinde kukla gibi oldular bihterle behlül bakalım

Niyeyse bana artık çok çekici gelmiyor bu dizi..Sonu belli olduğundan mıdır nedir bilmiyorum..
Birde artık yön değişmeleri gerek..Hep aynı şeyler her bölümde..

52. Bölüm Özet

Behlül’ün eli kolu bağlanıyor

Nihal konusunda Firdevs’in bir hamlesi ile iyice çaresiz kalan Behlül, bu konuda Adnan Bey ile de bir konuşma yapıyor. Beşir, Nihal’in Behlül’e olan aşkını duyduktan sonra, gerçekleri ortaya çıkarmak için topladığı tüm gücünü kaybeder. Nihal’in yaralanmaması için buna engel olmak ister ve ardında soru işaretleri bırakarak köşkten ayrılır.
Behlül, Nihal konusunda iyice köşeye sıkıştığının farkındadır. Ancak olayları nasıl kontrol edip eski haline getireceğini bilememektedir. Sonunda, tek çözüm yolunun, Nihal’e dürüstçe tüm hislerini açıklamak olduğuna karar verir.
Ancak, Behlül’ün Nihal’le gerçekler üzerine konuşma denemesi başarıya ulaşamadan yarıda kalır. Firdevs Hanım, Behlül’ün bu hamlesinin tüm planlarını altüst edecek bir tehlike olduğunu fark eder ve karşı atağa geçer. Behlül ile Firdevs Hanım arasındaki konuşma, Behlül’ü iyice çaresiz bırakır.
Adnan Bey, her kapının ardında Nihal ile Behlül’ün konuşulduğunu öğrenir. Bu durum onu iyice rahatsız ederken, Behlül’le açık açık her şeyi konuşması için onu harekete de geçirir. Adnan Bey ile Behlül arasında Nihal’le ilgili geçecek bu konuşma, herkesin hayatını çok farklı bir şekilde değiştirecektir.

kızlarrrrrrrrrr
ben kk açılmıyo sanıyorummmmmm
izlerken hep bir eksiklikkkk
bi bakim dedimmm meğer açılmışşşşşşşşşşşşşş

çok duygulanabildim beşirle matmazelin sarılış anında

X