Aşk-ı Memnu Kanal D

cnm o parfm gucci yeni cktı cıck kokusu ama tam ısmını bilmiyorum..

saol canım, buldum galiba tam adınıkaydirigubbakcemile3

images

Gucci Flora By Gucci Femme

kesin RTÜK ten bu yüzdende ceza yer:mymeka:

Sadece parfümler satış yapsa iyi...
Gecelikleri ve ayakkabılarıda yok satıyor Bihter bacınınn kaydirigubbakcemile3
Gazete de görmüştüm daha önce diziden sonra gecelikleri tasarlayan kadına tlfn yağıyormuş erkeklerden eşime bihterin dün gece giydiği geceliği istiyorum diye kaydirigubbakcemile3
Dün yine bir gazetede gördüm öpüşme sahnesinn çizmeleri yok satıyor diye kaydirigubbakcemile3
Gizli evlerinde beşirrin çektiği sahne vardı ya orda giydiği çizmelerde yok satiiimiş... kaydirigubbakcemile

Sadece parfümler satış yapsa iyi...
Gecelikleri ve ayakkabılarıda yok satıyor Bihter bacınınn kaydirigubbakcemile3
Gazete de görmüştüm daha önce diziden sonra gecelikleri tasarlayan kadına tlfn yağıyormuş erkeklerden eşime bihterin dün gece giydiği geceliği istiyorum diye kaydirigubbakcemile3
Dün yine bir gazetede gördüm öpüşme sahnesinn çizmeleri yok satıyor diye kaydirigubbakcemile3
Gizli evlerinde beşirrin çektiği sahne vardı ya orda giydiği çizmelerde yok satiiimiş... kaydirigubbakcemile

efet bende çokbeğendim o çizmelerii mudoda buldum fakat eşim aldırmadıı dahada o diziyi izlemek yok diyede bi güsel azarladı beni
neymişşş nezaman izlesemm hemen yeni bişiler almak istiyomuşmuşummm halbusem hiçte bilemmm kaydirigubbakcemile3
ama gerçekten bazen çok güsel giyiniyor hepsi yakışmıyo ona ama güsel seviyorum tarzını

Behlülün yanına kaçarken aldığı çanta burberry o da yok satmışkaydirigubbakcemile3

inan varyaaa şuanda trabzonda herkes o çantadan takıyor orjinali çakması herkesin kolundaa inan midem bulandı yaa
önce giydiği ayakkabısı şimdide çantaa bi bende yok herade

Bi ara bihterin çantası için çakma dediler..

Sonra firma çıktı açıklama yaptı çakma değil orijinal diye..

Ama çakmaları çok var bende gördüm:bbo:

evet kardelenn piyasadakilerin çoğu çakma yani takanlarınki kesinn çakma çünkü bunca insan orjinale para vermes:)

laylaylay hoşgeldn canımm

bu arada fragman izleyen varmııı??????

yeni bölümde nolcak acaba kızlar sizce ? en azından kaldığı yerden nasıl devam etcek ? cd takılı yani artık va saniyanin onda biri kdr bi sürede açılır o nihat istese? ayyy nolcak şimdi ki acep ? :)

X