Aşk-ı Memnu Kanal D

Dizi bittikten biz topikten ayrıldıktan sonra geliyosun:dilcikar:

ya ne sacma oldu besir simdi nihalin o sözlerinem i vazgecti..manyak ya kiza resmen yalan söylüyor iste bu besirden birsey olmaz bari bisy yapacak gibi davranmasa.
haa kamerada üstün teknoloji cam ve mesafeden sesleride kaydetti masallah

ya hakketen bu beşir ne kazma adam ya kızlar..gönderdiği cd'yi geri alarak nihale kötülük yapmış oldu farkında değil..ee dizi de başka yaza kadar nasıl uzatılabilir ki beşir hiç gönderemeyecek,söyleyemeyecek..çok gıcık oluyorum beşire..nihale de çok sinir oldum yani yıllardır annesi yerine koyduğu madamı nasıl sattı ya, herkesin içinde neler söyledi yok siz beni şartlandırdınız siz isteniz siz empoze ettiniz bana ,ben piyona çalmak istemiyorum diye..yazık oldu nihal salaklığına doymasın...

ne işi olabilir, senkron yakalamaya çalışmıştır:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

:roflol::roflol::roflol:

kızlar mehlül, biherin odaya hediyesini koymak için girmişti ya, tuvalet aynasının önünde bihterin parfümünü dürtükledi neydi o parfüm bilen var mı, daha önceki parfüm davası givensiydi ama o parfümü tanımadım

Son düzenleme:
parfüm reklamı yapmaktan başka bişe yapmıolar yaaa

o kırmızı parfümden sonra şimdide bunun satışları patlicak

ya evet o sahne komediydi parfüm reklamı gibi..bir parfümdür almış gidiyor :dance:

ayy bence de.zaten ednan cdyi izlerse dizide heyecan kalmaz.ben cd çizik çıkacak sandım kaydirigubbakcemile3 bi de bu abuş beşir, kişiye özel yazmış.insan adnan ziyagil yazar ya.nihal de farkına varamıyor mu behlül bunu sallamıyor bile, insan birini seviyorsa böyle mi davranır he nihal? tabi bu arada enişte nihat öğrenecektir mutlaka, bunu behlüle karşı koz olarak kullanmaz mı bal gibi kullanır, hatta beşirle ortaklık bile kurarlar.

yalnız beşirin videoya çekmesi çok komikti arada cam var ama maşallah kamera ne gelişmişse behlül'ün bütün aşk dolu seslerini çekmiş aşk bu aşk bu diyodu kaydirigubbakcemile3

harbiden sanki mikrofon kullanmış beşir bey.teknik de tam adamda yerimseniben bakarsın bi daha set kurar, ışığıydı, tripoduydu, asistanı filan oh
h :lepi:

bence nihat da öğrenemeyecek, tam tıklatacaktı bilgisayar ekranında açılsın diye içeri daldı beşir..çok saçma olmuş bu kısmı yaa....heyecan yaratmaya çalışmışlar ama heyecanlı değil komedi olmuş :umursamaz: :dance: evdeki yangını da beşir çıkardı sanmıştım bir ara ,evde behlülle bihterin yokluğu anlaşılsın diye :sm_confused: ne olsa artık beşirden biliyorum herşeyi duyuyor görüyor, o evde buluşacaklarını nasıl anladı acaba, o kısmı ya ben izlemedim ya da vermedi heralde :dance:kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…