Aşk-ı Memnu Kanal D

bence beşir 5-10 kopya daha yapsın, kesin o yolladığı cd bozuktur, bu arada yangın olayı fos çıkcak herhalde, yine bizi meraklandırmak için bi numaraydı sanırım yangın olayı, kim açık bırakmış acaba fırını, kesin cemile gıcığıdırkaydirigubbakcemile3
bu arada bihter behlülün hava alanı gibi göğsünde ağlarken ne çirkin çıkmış:bbo:
nihal s.alağıda firdonun gazına geldiğini anlıcak ama iş işten geçti aşkını itiraf bile etti babasına sazan
bu arada yine ve yine behlülün evde havluyla yarı çıplak gezmesi gözümden kaçmadı, hiç evede genç kızlar var demiyo yakaydirigubbakcemile3
valla garibim beşir evde öyle gezse işten atılır:hulya:
bence taç, havlu ve bornozlarına kıvanç tatlıtuğ imzası attırsın, satış rekoru kırar vallakaydirigubbakcemile3
çok innovasyonel gördüm kendimikaydirigubbakcemile3

Evet yaaa..ben de hep aynı şeye takılıyordum..Sanki bursa hamamlarına gitmiş..bi hamamtası eksik elinde..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Nihatta çok çiroz:dilcikar:

Azcık zayıflasın Behlül üçgenliği daha çok çıkar ortaya böyle yuvarlak bi üçgen oluyokaydirigubbakcemile3

he burdayım yaaa...kokunuzu aldım koştum geldim.hadi hadiii adama ağzın sulanıyoda işte çirkin diyon tipsiz diyon.cillop kızmmm cillopppp

aaaa ömür kız, yoksa sen kenen mi mehlül mü topiğinde kenen a oy veren aşkı memnu ihanetçilerinden misin?kaydirigubbakcemile3

aaaa ömür kız, yoksa sen kenen mi mehlül mü topiğinde kenen a oy veren aşkı memnu ihanetçilerinden misin?kaydirigubbakcemile3

Ben orda kime oy verdiğimi hatırlayamadım şimdifisfisfis

Hafıza problemim var da:kedi:

X