Aşk-ı Memnu Kanal D

-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
Gülmekten okuyamadım bile, vallahi çok yaratıcısınız.
Bayılıyorum burdaki yorumlara ben, ellerinize sağlık kızlar a.s.

bihterde bir alem ikisini eşit seviyormuş yani çok komik gülsemmi ağlasammı para için bazı şeylerden vazgeçemiyorlar adnanın paralarını seviyordur adnan bey yaşlı o bihter behlülde para yok yakışıklı genç yani tam denge bunasıl sevmek

bihterde bir alem ikisini eşit seviyormuş yani çok komik gülsemmi ağlasammı para için bazı şeylerden vazgeçemiyorlar adnanın paralarını seviyordur adnan bey yaşlı o bihter behlülde para yok yakışıklı genç yani tam denge bunasıl sevmek

:lepi:

Tam denge kurmuş işte!..Birinin parası,diğerinin gençliği..kaydirigubbakcemile3.

ben adnanın bu kadar mal olmasını anlayamıyorum ya
guya dev holdingin sahibi ama ask olunca gozu kor aptalın teki

Bihter ve Behlül'ün yaşadığı yaşak aşka 2 kez tanıklık eden Beşir, 2. tanıklığında bu anı kameraya kaydetmişti. 51. Bölümde kamera kayıtlarını bilgisayara aktaran Beşir, bu kayıtları bir CD'ye atıp Adnan Bey'e mi gönderecek?

Adnan'ın iş yerine bir zarf gelir ve bu zarfta Beşir'in hazırladığı CD'mi var? Bu soruların cevabının bulacağı 51. bölümde, Beşir'in düğümü çözüp çözmeyeceği merak konusu.

Öte yandan Nihal'de, Behlül'e olan aşkını sıkı sıkıya korur ve hatta Matmazel'in kendisine bu ilişkiden vazgeç demesine karşın Nihal, Matmazel'i bile karşısına alacağı 51. bölümde, Adnan Bey ile halanın Behlül-Nihal ilişkisine ne diyeceği ise diğer bir merak konusu.

Nihat'ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Nihat'ın babası Hilmi Önal, Nihat hakkındaki tüm gerçekleri bir şekilde Adnan Ziyagil'e ulaştırmaya karar verir.

bayram arifesi gel gel gelll kaydirigubbakcemile2

51. Bölüm Özet

Beşir, yasak aşkı açığa çıkaracak mı?

Bir yasak geceye daha tanık olan Beşir, bu kez Adnan Bey'e gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlatmaya ve ispatlamaya kararlı davranıyor.
Adnan Bey'in köşkte olmamasını fırsat bilen Behlül ve Bihter gizli sığınaklarına giderler. Bir yasak geceye daha tanık olan Beşir’in artık bu yalanı ispat edecek delilleri vardır. Beşir, bu kez Adnan Bey'e gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlatmaya ve ispatlamaya kararlıdır. Nihal, Behlül'e olan aşkını yavaş yavaş herkese sesli dile getirmeye başlar. Behlül'e olan hisleri konusunda, Nihal'in karşısında yer alan tek kişi de Matmazel’dir. Ancak Nihal gerekirse Behlül için Matmazel’le arasındaki ilişkiyi kesebileceğinin de sinyalini verir. Matmazel, Nihal'in verebileceği tüm tepkileri göze alarak onunla bir kez daha konuşur ve Behlül hakkındaki düşüncelerini dile getirir. Nihal içinse artık tek gerçek söz konusudur, o da; Behlül'e olan aşkıdır. Beşir, Adnan Bey’in karşısına elindeki delillerle çıkmaya cesaret edemeyince kaydettiği görüntüleri kurye ile şirkete ulaştırır. Adnan Bey’in yurt dışında olması ona planlarını daha rahat gerçekleştirmesi için zaman kazandıracaktır. Artık ok yaydan çıkmış ve hedefine ulaşmak üzeredir.

fragmanda bihter diyo seni onadan daha çok sevmiyorum ama seninla farklı seninle başka diyooo. :kızgın:

evet dikkatli dinlememişim fragmanı sağol canım.
o kargo bencede hilminin nihatı ispiyonlamasından ibaret.
ya öyle fragman yanıltmaları yapıyolar ki
hadi biz akıllı kadınlarız yemiyoruz ama
inananlar mutlaka vardır.
mesela geçen bölüm fragmanında firdo mutfakta heyecanlı anlar yaşanmış derken
nihali nefes nefese kalbini tutarken gösteriyolardı.
görende bişeyler yapmışlarda heyecanlanmış kız der.
ama gerçekte öyle mi yaa :eek:klava:

Ben fragmanı daha dün izleyebildim :gitme:
Ama o kargo'nun beşir marabasından değil,
Hilmi tilkisinden geldiğini düşündüm sizin gibi :kedi:
Fragmanda çok yanıltıyolar gerçekten delikafadulden
Entrika dolu bi bölüm sanıyosunuz,
Bi bakmışsınız ortasında uyuyosunuz :jeyyar:

Havamızıda atmışsın biz akıllı kadınlarız diyekaydirigubbakcemile3

İlk başlarda bizde yiyoduk sonra tecrübeli oldukkaydirigubbakcemile3

yermiyiz be.
biz bide kitaptan haberdar olduğumuz için yemiyoruz tabi.
ama benim annem herdefasında yiyoo heyecan yapıyoo. kaydirigubbakcemile3
anlattim bak diyom yok anlatma böyle iyi diyoo.:hulya:

ya hilmi nihatın neyini ortaya çıkaracak ki.
ortaklık işini zaten nihat anlattı adnan a.
başka bişiylerdemi var.:uhm:

atarım tabe cin gibiyiz hepimiz yalan mı hehehehe

yermiyiz be.
biz bide kitaptan haberdar olduğumuz için yemiyoruz tabi.
ama benim annem herdefasında yiyoo heyecan yapıyoo. kaydirigubbakcemile3
anlattim bak diyom yok anlatma böyle iyi diyoo.:hulya:

ya hilmi nihatın neyini ortaya çıkaracak ki.
ortaklık işini zaten nihat anlattı adnan a.
başka bişiylerdemi var.:uhm:

yemeyiz biz :dilcikar:
yok nihat şöyle anlattı babamın şifrelerini biliyordum hisseleri ben sattım dedi.
şirket ikimizindi demedi.
adnan da hisseleri geri aldığını ama çalışmaya devam edecklerini ona güvendiğini falan söyledi yanlış hatırlamıyosam.

Bence de o kargo Hilmi Önalın Nihatı ispiyonlamak için gönderdiği kargo.
Yoksa beşir yine bir şey beceremeyecek.

bence beşir 5-10 kopya daha yapsın, kesin o yolladığı cd bozuktur, bu arada yangın olayı fos çıkcak herhalde, yine bizi meraklandırmak için bi numaraydı sanırım yangın olayı, kim açık bırakmış acaba fırını, kesin cemile gıcığıdırkaydirigubbakcemile3
bu arada bihter behlülün hava alanı gibi göğsünde ağlarken ne çirkin çıkmış:bbo:
nihal s.alağıda firdonun gazına geldiğini anlıcak ama iş işten geçti aşkını itiraf bile etti babasına sazan
bu arada yine ve yine behlülün evde havluyla yarı çıplak gezmesi gözümden kaçmadı, hiç evede genç kızlar var demiyo yakaydirigubbakcemile3
valla garibim beşir evde öyle gezse işten atılır:hulya:
bence taç, havlu ve bornozlarına kıvanç tatlıtuğ imzası attırsın, satış rekoru kırar vallakaydirigubbakcemile3
çok innovasyonel gördüm kendimikaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
chess fırını hilmi açık bırakmışkaydirigubbakcemile3

sizde ne olsa hilmiden biliyonuz yazık adama ya:gitme::gitme:

kaydirigubbakcemile3

o kargo hilminindir demişiniz ama eğer öyleyse hilmi avcunu yalar, zaten nihat itiraf etti kabahatini adnana, yoksa etmemişmiydi, ama etti ya, hatta adnan hisselerden men etti nihatı, s.lak koskoca şirket ortaklığından oldu:mymeka:

Ne yazık hilmiye ya:mymeka:

Beter olsun:mymeka:

O gelip açmıştır fırınıkaydirigubbakcemile3

Nihata da iyi oldu:mymeka:

X