Aşk-ı Memnu Kanal D

Ben nedense nihale aşık olacağını düşünmüyorum behlülün..

Kızlar kitaptan farklı olarak şöyle yapacak olabilirler mi? Behlül mecburen aşık rolü oynıycak nihale karşı..Sonra da adnanın ısrarları sonucu evlenmeye kalkacak ama hiç bir zaman gerçekten aşık olmayacak.

Bi anda gidişat bu gibi geldi banaCADIARZU

banada öyle geliyo kardelencim zaten seninle fikirlerimiz hep aynı oluyokaydirigubbakcemile5

yok kızlar bence olacak . Behlülün Nihale aşık olması demek , yeni bir gündem demek dizinin reytingleri iiçin kesinlikle bu konuyu işlerler...

Şu gidişata göre Behlülün Bihtere kopamıyorum kopamıyorum derken Nihale aşık olması çok saçma olur..

Şu gidişata göre Behlülün Bihtere kopamıyorum kopamıyorum derken Nihale aşık olması çok saçma olur..

ztn henüz erken uzun bir süre işlerler Bihter Behlül aşkını... ama kavuşamadıkça ve Bihter triplere devam ettikçe Behlül Bihterden soğuyacak ve Nihale yönelecektir... ztn tüm bunların sonunda romanda Bihter intihar ediyormuş.

Yapmayın kızlar hiç mi hoşlanmış olamaz yani Behlül Bihterdenyerimseniben

Sadece olmaması gerektiğini biraz geçte olsa anlıycak behlül ondan nihale döncek olabilir..

ya bu fragmanın tümünü bir türlü bulamadım ben ya mafoldumben kızlar bide gazetede kıvanç tatlıtuğ meltem cumbulla doğum gününü kutladı yazıyordu onlar ne zaman barıştı yaa yoksa ben baya fransız mı kalmışım kafamçokkarıştı

Yapmayın kızlar hiç mi hoşlanmış olamaz yani Behlül Bihterdenyerimseniben

ya tabiki etkileniyordur bihterden yada dediği gibi seviyordur.benim anlatmak istediğim ,behlüle yasak olan bi ilişki olduğu için gizli kapaklı öpüşüp sevişmelerle geçiyor ,bihtere doyamadığı için bence bu kadar aşık.yakında bihterden her manada sıkılacak bence..o yüzden nihale dönecek.

dikkat ettiyseniz behlül bihtere her yaklaştığında bihteri tutup dudaklarına eğilerek konuşuyor.yada bihterin vücuduna yakınlaşarak..onu hemen hemen her aradığında da tuhaf mimiklerle:))yinede her ne olursa olsun eğer romana sadık kalırlarsa bu iğrenç ilişki ortaya çıkacak ve bihter tahtalı köyü boylayacak.behlülde yurt dışına vınn..

romanında böyle mi bitiyordu? ben tiyatrosuna gitmiştim sonunda behlüh ve hazal kaya(filmdeki adını unuttum) evleniyor ve bihter kafayı yiyip intihar ediyordu

kizlar besir elindeki kamerayla bir seyler yakaliyor gizlice behlulu cekiyor ve konusma yapiyor
adnan bey buyuk bir yalaninn icindesiniz nihal ve sizin gururunuzun daha fazla kirilmasini aci cekmenizi istemiyorum diyor sonunda da bihter hanim sizi behlulle aldatiyor diyor
kamera birisinin elinde ama adnan mi gostermiyorlar baskasida bakiyor olabilir
birde nihal behlulun odasina girip behlul uyurken dudaklarindan opuveriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…