Aşk-ı Memnu Kanal D

adnan behlül nihalden bahsediyor sanacak.dün sinir oldum bihtere gelene bağır gidene çağır.valla tv ye girip yumruk atasım geldi.

Bihterin çok zor bi dönemde, herkes ona karşı ilgisiz, oda ezikliğinin acısını hizmetçilerden çıkartıyor... bu bölüm hiç bi gelişme yoktu , milim milim ilerletiyorlar diziyi. Heleki bitmesine yakın ki o reklam ne içindi ya :S bu kadarda olmaz artık dedirtti... sinir oluyorum ama diziyi seviyorum, nerden bulaştım bilmem

o resimde bihterin elinde ruj kapağı var.laelaelaelaelae
bence telefonu ters tutmadı :bbo:

offf ya adnan bihtere "kimin için sölüodu seni seviorum"die soruo , bihterde nihal için dio..

firdevs hanımla matmezel konuşuolar, matmezel nihalın hayal kırıklığı yaşamasını istemiorum dio, firdevs hanımda hayır yaşamıycak çünkü behlül nihali sevdiğini itiraf etmiş dio ve bunu nihal duyup havalara uçuo..

dizi hareketmi kazanıo ne :hulya:

valla ya, reklam girdi, dönüşte bieşy olcak diye bekliyosun, gösterdikleri yeri tekrar gösterip bitirdiler gıcıklar:mymeka:

Aslinda ben elif'e hala aciyorum. Cunku dusunsenize iliskinin icinde
ve evlenmeye adim atiyor sonra pat diye sebebsiz (ona gore sebebsiz) yuzustu birakiliyor.
Yani kim olsa bunalima girer ne yapacagini sasirir.
Simdi de Behlul sanki kendi yaralanmis gibi ona guvenmekte hata ettim diyor,
kizi once ne hale getirdi de simdi yarali olan o oldu sanki salak. :mymeka:
Ben git gide daha cok soguyorum Behlul'den, her seferinde daha da itici geliyor.

fragman çok kısa ya..nihalin birden nasıl gözleri gülüyor..zilli:))beşire çok yazık hem imkansız aşkı elden gidiyor ,hem bildiklerini anlatamıyor..yakındır batlaması gerçi..

yarım fragmanın devamında nihal behlülün odasına gidip uyurken dudağından öpüomuş, behlülde uyanıp itiyomuş nihali:umursamaz:

ara yerde paçoz ettiler nihali yaa :gitme:

kanal d fragmanı verdi kızlar acaaaip bi bölüm bizi bekliyo süper heycanlı ya beşir dediğimiz gibi kameraya itiraf ediyo adnan için hazırlıyo kaseti sonra biri izliyo onu anlamadım nihal sonunda öpüyo behlülü çok heycanlı ya

Nihale yazık ya , şimdi Behlül mecbur Nihale aşık ayaklarına girecek. işler iyice karışıyor. Behlül korkak olmasaydı bunların hiç biri olmazdı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…