Aşk-ı Memnu Kanal D

Şimdi ben site linki mi vermiş oldum?... Olmuyo muydu böyle? Yasak mıydı? Anlamıyorum ki ay...
Len Aşk-ı memnu aşkına ceza alırsam gidip Adnan'a her bi şeyi teeek teeek saymazsam davul olayım :roflol:

Son düzenleme:

:roflol:allahım yaa... gülmekten kırdın geçirdin beni:roflol:...sen çok yaşa emiii..:roflol:

özette kesin verir özet değil kısa metrajlı film mübarek 45 dk sürüyo yaa pes yani!
(gülüş çok fena ama görmesen daha iyi bence:))

Özet artık o kadar uzun sürmüyo bir bulut olsam var ya kurtulduk uzun özettenkaydirigubbakcemile3

Gülemedi mi bu Bihterfisfisfis

Valla bende pc'de var ama eklemeyi bilemiyorum, çok karışık.
Yine de bi deneyeyim bakiim...acemi şansı olur belki...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy bu şemayı kim akıl etmişte çizmiş ya gülmekten kırdı beni

Özet artık o kadar uzun sürmüyo bir bulut olsam var ya kurtulduk uzun özettenkaydirigubbakcemile3

Gülemedi mi bu Bihterfisfisfis

ağlama ve gülme konusunda çok başarısız Bihter kardeşimiz. Sesli ağlayınca da çok komik ve yapmacık oluyo bence, beceremiyo.
Özetler konusunda haklısın galiba ben geçen sefer başını bu yüzden kaçırdım sanırım fisfisfis

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy bu şemayı kim akıl etmişte çizmiş ya gülmekten kırdı beni

En çok da şeye gülüyorum.. haset hizmetçi... salak enişte... :roflol:
Bunun bi versiyonu daha var bende evde, akşam da onu eklerim, o daha komik...

sesli fragmanı şimdi izleyebildim ama çok müthiş bir akşam bizleri bekliyor anlaşılanakannehir. behlülün bihtere cevabı ne olacak acaba yaa.. umarım bu akşam söyler. yoksa 1 hafta o merakla beklemek zorunda kalırız:hulya:

şemaya gülmekten kırıldım ya çok güzel olmuş kaydirigubbakcemile3

ama yinede izletiyor kendini sezon finaline dek hiç bakmadım son bölümü izledim meraktan tum yaz boyunca ilk baştan izledim netten sonrada bırakamadım :)

Behlül cevap veremeden köşeden Acun fırlayıp yokummm diyorrrrr diyecek bence... :dance:

misafir var bu akşam umarım sinirlerim bozulmz....lmaz:

Perşembe akşamı misafir mi olurmuş ya...ne kaa ayıp :umursamaz:
Eskiden Köle Isaura'nın yayınlandığı akşam kimse kimseye misafir gitmezdi.. gitse bile muhabbet olmazdı kesinlikle... artık hiiçbişey eksisi gibi diil mirim.. eski dadı kalmadı :roflol:

Püüü... inler cinler top oynuyo topikte... kimse geri sayım da yapmamış naniknanik nooldu kızçeler bu hafta hiiç formunuzda değilsiniz bakıyorum :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…