Aşk-ı Memnu Kanal D

aaa firdevs'in sevgilisimi olucekmis bu ferhundenin sevgilisi bak sennkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Yaa niyeyse fragmanda gösterilenlerden öte bişey izleyemeyecekmişiz gibi geliyo bana.
Bugün de kağnı hızıyla ilerlemez şu dizi umarım.

Yaa niyeyse fragmanda gösterilenlerden öte bişey izleyemeyecekmişiz gibi geliyo bana.
Bugün de kağnı hızıyla ilerlemez şu dizi umarım.

canım dizinin yarısı bakışlardan ibaret zaten, firdo bihtere pis bakıyo, beşir behlüle pis bakıyo, bihter behlüle şevkle bakıyo, matmazel adnana ah çekerek bakıyo derken, dizinin yarısı gözlerde sürüyo yani:hulya:
dizi o kadar ağır ki bence günlük dizi olmalı, cesur ve güzel hesabıkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Bakışarak anlaştıkları 2 dizi var zaten.. biri bu diğeri de unutulmaz... bak bak bak bitmiyo....

o kadar bakıyolar adnan beyin boynuzlarını göremiyolar hala adam ren geyiğine döndü resmen bir filmi vardı kemal sunal ın zübük bir eve sığınmıştı kaçarken evdeki evin kızını ayartmıştı babası kahveye gelmişti arkasında geyik boynuzları asılıydı tam kafasının hizasında herkes gülüyodu tam yerinde durdu diye adnan beyde o hesap bakalım ne zaman farkedecek unutulmazdada geyik durumları var zaten

Bi de bu dizide herkes birbirine hasta ama genelde tek taraflı. Matmazel ednan beye hasta, ednan bey bihtere, bihter behlüle... Cemoş beşire hasta, beşir nihale, nihal behlüle... bülent nihalin arkadaşı peline hasta, pelin behlüle... Peykerin kayınpederi elife hasta, elif behlüle... Sonuç olarak kilit adam behlül herkes behlüle hasta işte :)))

Ben akşam biramı açıp da izlicem valla... Allah muhafaza Bitter'in gene güleceği neyim tutar, bünye alkolsüz kaldıramayabilir bi kahkahayı daha :roflol:

Bi de bu dizide herkes birbirine hasta ama genelde tek taraflı. Matmazel ednan beye hasta, ednan bey bihtere, bihter behlüle... Cemoş beşire hasta, beşir nihale, nihal behlüle... bülent nihalin arkadaşı peline hasta, pelin behlüle... Peykerin kayınpederi elife hasta, elif behlüle... Sonuç olarak kilit adam behlül herkes behlüle hasta işte :)))

Allegra ayni seyi bende dusundumvereliniortaka.s:roflol:

Bi Aşk-ı memnu durum şeması vardı, şema halinde kim kime aşık onu yapmışlardı çok komikti, buraya koymuş mu arkadaşlar acaba bilemedim, foto eklemeyi bilsem koyardım...

Bi Aşk-ı memnu durum şeması vardı, şema halinde kim kime aşık onu yapmışlardı çok komikti, buraya koymuş mu arkadaşlar acaba bilemedim, foto eklemeyi bilsem koyardım...

evet evet süperdi o :roflol:
olsa onu da koyucaktım aslında ama bende yok

yaa kızlar bunlar birbirine hasta da ben bi de bihterin strech kot pantolonuna hastayım geçen giymişti bi bölümde, fragmanda gördüm bugün yine giyiyo. üstüne de beyaz yanları delikli bişey giymiş çok süper olmuş. diziden çok bihterin kıyafetlerini yakinen takip ediyorum valla bazen saçmalasa da genelde süper giyiniyo hatun (daha doğrusu süper giydiriyolar)

evet evet süperdi o :roflol:
olsa onu da koyucaktım aslında ama bende yok

Valla bende pc'de var ama eklemeyi bilemiyorum, çok karışık.
Yine de bi deneyeyim bakiim...acemi şansı olur belki...

n1519044177_30289444_4403085.jpg

Ben akşam biramı açıp da izlicem valla... Allah muhafaza Bitter'in gene güleceği neyim tutar, bünye alkolsüz kaldıramayabilir bi kahkahayı daha :roflol:

Şu gülüşü bi göremedim bu akşam özette verirler inşallah:1rolleyes:

X