Aşk-ı Memnu Kanal D

Kızlar bu akşam uzun uzun özet vermiycekler heralde çünkü 22 15 te bir bulut olsam var..:lepi:

büük gun hanımlarrrrrrrr..çatlıom heee..bıde kocam derdı olmasa offffffffffff kurtlar vadıyle cakışıoooo sınır oluyommm :hulya:

nıhal :enbuyukkk: inşşalllllllllllllllah basar amma sanmam dızı bıter o zamnnnn

e behlüle verdikten sonra hiç adnanla şeyitmediya hatta geçen bölümde behlül telefonda ''hala benimmisin '' diye sordu oda evet dedi...kimin malını kimden saklıyosa...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
aman behlül adam olsa amcasının yatağındançıkan kadına bakmaz :dilcikar:
ilişkileri basladığındada bihter zaten adnanla yatıyodu behlülde biliyodu
inşallah o bihterin basına gelmeyen kalmaz anasına çekmiş kokoş:mymeka:

Ahlaksız bihter sanki kocası behlülde kocasının amcası tecavüz etmiş gibi zırlıyor. Dengesiz kadın.

bu bölüm tam süper olacak
ama adanan tecavüz olayını hiç yakışıtıramadım lmaz:
karizmayı çizdi gözümde
bihtere nekdar kızsamda, yaptıkları midemi bulandırsa nekadar yanlış olduğunu bilsemde hiç bir kadın tecavüzü hakketmiyor

allahım nolur kocam bu gece geç gelsinakannehir yoksa aşkı memnuyu unuturum kurtlar var...

hasettii ona okadar adamın parasını ye ve adam yedi sülalesine bakıyoo adama vermiyo olacak işmi beee.. ben öle kadına değil tecavüz yatağa bağlardım be:roflol::roflol: abarttımmı ne:roflol::roflol::roflol:

1kere reklamlarını izleyebildim eşimede laptopunu yanına all benim dizim var dedim umarımm azının içinde konuşupta canımı sıkmaz onun yüzünden izlediğimden bişi anlamıyorum

bihter senden iğreniyorum kötükedihüso
hani yolda görsem saçına yapışıcam o derece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…