Aşk-ı Memnu Kanal D

yaw bu bihter kapıyı açsa nolur acaba ,galiba yine katakulli ye getircekler bizi açmıcak ,nihal bağıracak kimse yokmiiii diye kaydirigubbakcemile3 böylece bihter yine paçayı kurtaracak gibi görünüyo..

43. Bölüm Özet

Bihter ve Behlül büyük tehlike altında

Yasak aşıklar Bihter ve Behlül büyük bir tehlikeyle daha karşı karşıya kalıyorlar. Bihter’in kendinden uzaklaştığını düşünen Adnan Bey’in kontrolünü kaybetmesiyle yaşananlar, her ikisi için de kabul edilemez bir durumdur. Adnan Bey pişmanlıkla kendini suçlarken, Bihter evi terk eder. Olanları öğrenen Behlül de çok öfkelidir. Artık Bihter’le yeni bir yol ayrımına geldiklerinin farkındadırlar. Başta Firdevs Hanım olmak üzere Ziyagil Köşkü’ndeki herkes durumun tedirginliğini yaşamakta, Adnan Bey ve Bihter arasındaki sorunun ne olduğunun cevabını aramaktadır. Bihter’e bir türlü ulaşamayan Firdevs Hanım büyük panik yaşamaktadır.
Diğer yandan terk edilmeyi bir türlü hazmedemeyen Elif, intikam almak için yeni bir yol izler. Nihal’in Behlül’e olan ilgisi onu Elif’in tuzağına düşürür.
Gözlerden uzak sığınaklarında önemli kararların eşiğindeki Bihter’le Behlül büyük tehlikenin kapıda olduğundan habersizdirler.

burdanda anlaşıldığı üzere nihale yeri söyleyen elif tir :lepi:

Ben internetten kitabın özetini okudum Nihal bu durumu öğrenecekmiş, hastalanacakmış, en sonunda Adnan da öğrenecekmiş Bihter e gidecekmiş Bihter de onun geldiğini ve durumu öğrendiğini anlayınca silahla intihar edecekmiş sonra Nihal de iyileşecekmiş

ttühhh bihterr çikolataya yazıkk olcakk desenizeee!!:icecream:
memnuniyetsiz aşkk daa sonn bulcakkk böylecee!!akannehir

dün tvde fragmanı izledim...behlülün yerini nihale elif söylüyo...hatta pcden evin fotoğraflarını filan gösteriyo...elifin intikamı acı olacak anlaşılan...
.bence behlüle evi kiralayan emlakçı elifle ortak arkadaşı...elifi görünce ''aaa sen behlülle gtimedinmi geçen gün benden şehir dışında bi ev bulmamı istedi'' deyince olay patlıcak elif olayın peşini bırakmıcak...

ayrıca fargmanda dikkatimi çeken 2 şey:
bihter çok iğrenç ağlıyo...ağlarken çıkan o ses neydi öyle
nihalin kapıya dayandığındaki giydiği t-shirtin göğüs dekoltesi ne kadar fazla bide yukardan çekmişler allahım ya kız birden açıldı..

evet nixcim ya ben başkası zannettim iğrenç bi sesti sivrisinek gibi.....

nihalin pabuçlarıda çok iddialı üstelik bi jeeple geldi oraya kendi kullanıyordu....

ehliyeti varmı ki onun?

akşama adnan yalvar yakar ağlamaya başlıcak gene özür dilerim affet beni bağışla falan fişman.....

bide beşirle matmazel piyano odasında oturup konuşuyolardı beşir bunu artık saklayamayacağım diyordu ama gene anlatamaz o bence....

fidonunda sakladığı neyse çıkar inşallah bu bölümde...

evet kızlar ya bende şaşırdım elif nasıl olduda nihale yakınlaştı
ayrıca sizce elif gördümü bunları bu akşam yine heycanlı bir final var bence artık aileden biri bilsin
bu ilişkiyi yaa olmuyo böyle nihal ehliyet aldı heralde biz görmeden :)
başir söylicekmi matmazele hem söylese ne olcakki matmazel zaten biliyo aralarında ne olduğunu
akşam olsun biran önce meraklandım ben
ayrıca bihterin kendi sesi oo cırtlamış ağlayınca zorla bana sahip oldu diyo engelleyemedim diyo ya sanki yabacı bir adamdan bahsediyo

zaten fragmanda duydum adnan bihtere seni kaybetmek istemiyorum nolur evine dön bihter diyodu..

e behlüle verdikten sonra hiç adnanla şeyitmediya hatta geçen bölümde behlül telefonda ''hala benimmisin '' diye sordu oda evet dedi...kimin malını kimden saklıyosa...

kızlar buarada yaprak dökümündeki ferhundenin gerçekteki sevgilisi ordaki patronu ve sevgilisi şimdilerde aşkı memnuya transfer oldu yazıyordu heryerde firdevsin sevgilis olarak yani

Bence Beren o sahnede çok güzel ağlamış içten tam gerçek gibi hıçkıra hıçkıra..Yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin kızlaryasakkelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…