Aşk-ı Memnu Kanal D

sonunda biraz hareket olcak galiba, beşir çok kinlendi behlülle bihtere, adnana söylemese bile birilerine çıtlatabilir

ayy ben özetini bir türlü izleyemedim yaaa.
geçen bölüm güzeldi,bi arkaş gelmişti beraber izliyorduk diziyi.
bihter hiç yanaşmıyor yaa adnana,adnan bişiler istiyor bihter hep bir bahane uyduruyor. arkadaşta diyorki..ayyy yazık benim veresim geldi adama:roflol::roflol::roflol:delü kafa arkadaşım benüüümm öldürüyor beni gülmekten.

ayy ben özetini bir türlü izleyemedim yaaa.
geçen bölüm güzeldi,bi arkaş gelmişti beraber izliyorduk diziyi.
bihter hiç yanaşmıyor yaa adnana,adnan bişiler istiyor bihter hep bir bahane uyduruyor. arkadaşta diyorki..ayyy yazık benim veresim geldi adama:roflol::roflol::roflol:delü kafa arkadaşım benüüümm öldürüyor beni gülmekten.
ahahah :roflol:
delikafadulden ednana teselli
slm söyle arkadaşına bende aynısını düşünmüştüm de dile getirememiştim -tatlicadiarzu-

hastane olayı nedirki acaba?yani neden yattı hastanede?offf..bu kadar merakda bırakılınırmı izleyiciler ya

hastane olayı nedirki acaba?yani neden yattı hastanede?offf..bu kadar merakda bırakılınırmı izleyiciler ya

bence yağ aldırdı genç sevgilisi için
hasta falan olsa bir bakış atardı az da olsa şüphe duyalım diye
kadın gayet mutlu görünüyor.

şu adam da girse artık diziye
yeni heyecanlar istiyo insan kaydirigubbakcemile2
her bölüm aynı yüzler aynı kaçış kovalamaca..

bihter haksızken haklı konuma geçiyor ya uyuz oluyorum bide karşısındki kocası ya sanki elin herifii siniiir

bence firdevs gerçekten hasta öleceğini düşünüyo o yüzden hayatın tadını çıkartıyim diyo bunun içinde genç sevgili yaptı kendine.a.s

43. Bölüm Özet

Bihter ve Behlül büyük tehlike altında

Yasak aşıklar Bihter ve Behlül büyük bir tehlikeyle daha karşı karşıya kalıyorlar. Bihter’in kendinden uzaklaştığını düşünen Adnan Bey’in kontrolünü kaybetmesiyle yaşananlar, her ikisi için de kabul edilemez bir durumdur. Adnan Bey pişmanlıkla kendini suçlarken, Bihter evi terk eder. Olanları öğrenen Behlül de çok öfkelidir. Artık Bihter’le yeni bir yol ayrımına geldiklerinin farkındadırlar. Başta Firdevs Hanım olmak üzere Ziyagil Köşkü’ndeki herkes durumun tedirginliğini yaşamakta, Adnan Bey ve Bihter arasındaki sorunun ne olduğunun cevabını aramaktadır. Bihter’e bir türlü ulaşamayan Firdevs Hanım büyük panik yaşamaktadır.
Diğer yandan terk edilmeyi bir türlü hazmedemeyen Elif, intikam almak için yeni bir yol izler. Nihal’in Behlül’e olan ilgisi onu Elif’in tuzağına düşürür.
Gözlerden uzak sığınaklarında önemli kararların eşiğindeki Bihter’le Behlül büyük tehlikenin kapıda olduğundan habersizdirler.

sanırım bu gizli eve elifide atıyodu behlül, nihale elif söylüyo galiba evi, olabilir mi?CADIARZU
özette elif nihali tuzağa düşürüyo diyo nasıl acaba:sm_confused:

Ama Nihalin yakalaması için erken..ılk önce Behlül nihalle birlikte olmaya başlayacak evlenme teklif edecek daha sonra nihal yakalayacak..

Bu hafta da Nihal kapıya geldiği zaman bitirirler sinir ederler yine..:sinifsinif:

X