Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar aşkı memnuya aşkınız mı kaçtı ya, başka diziylemi aldatıyosunuz onu yoksa, körle yatan şaşı kalkmasın:gitme:
topik yerlerde vallakaydirigubbakcemile3

Babam diziyi seyrederken geldi. Amcasının karısıyla ilişki yaşamaya başladı mı,
Behlül dedi. Evet Baba dedim haha Kitabını okumuş seneler önce. Ne olacak sonunda
dedim seyrediyosun ya dedidelikafadulden Perşembe günleri kocamla ayrı odalardayız
O Kurtlar Vadisinde ben Behlül de:icecream:

ya bihtere bak bihtere kocasından kaçıp behlüle sığıncak....:eek:lmaz:

nihalde bi güzel basacak bunları...

Kizlar eger benden once ekleyen olduysa kusura bakmayim topik'i inceleyemedim:

Ferhunde'nin sevgilisi artık Firdevs'le!

Nihat Alptuğ Altınkaya, Aşk-Memnu dizisine dahil oldu.

28.09.2009 10:52

nihatktuuttu.jpg

“MENEKŞE ile Halil” dizisiyle oyunculuğa adımatan, ardından “Yaprak Dökümü”
ve “Dudaktan Kalbe”de rol alan Nihat Alptuğ Altınkaya, şimdi de Aşk-Memnu dizisine dahil oldu.

Aşk-ı Memnu’da son 3 haftadır, Nebahat Çehre’nin canlandırdığı Firdevs karakteri sabahın köründe evden çıkıp,
gece yarısı geliyordu. Önümüzdeki bölümlerde Firdevs genç sevgilisiyle kızlarına yakalanacak.
Firdevs’in genç sevgilisini de Yaprak Dökümü’nün kötü gelini Ferhunde’nin
yani Deniz Çakır’ın sevgilisi Nihat Alptuğ Altınkaya canlandıracak.

GAZETE HABERTÜRK - HT MAGAZıN - Oya DOĞAN

Kizlar eger benden once ekleyen olduysa kusura bakmayim topik'i inceleyemedim:

Ferhunde'nin sevgilisi artık Firdevs'le!

Nihat Alptuğ Altınkaya, Aşk-Memnu dizisine dahil oldu.

28.09.2009 10:52

nihatktuuttu.jpg

“MENEKŞE ile Halil” dizisiyle oyunculuğa adımatan, ardından “Yaprak Dökümü”
ve “Dudaktan Kalbe”de rol alan Nihat Alptuğ Altınkaya, şimdi de Aşk-Memnu dizisine dahil oldu.

Aşk-ı Memnu’da son 3 haftadır, Nebahat Çehre’nin canlandırdığı Firdevs karakteri sabahın köründe evden çıkıp,
gece yarısı geliyordu. Önümüzdeki bölümlerde Firdevs genç sevgilisiyle kızlarına yakalanacak.
Firdevs’in genç sevgilisini de Yaprak Dökümü’nün kötü gelini Ferhunde’nin
yani Deniz Çakır’ın sevgilisi Nihat Alptuğ Altınkaya canlandıracak.

GAZETE HABERTÜRK - HT MAGAZİN - Oya DOĞAN

amanıınnn delikafadulden valla ben tahmin etmiştim bu firdevsin genç sevgilisi olduğunu kotlar giyim tarzını değiştirmeler falan :jeyyar: nihat alptuğ altınkayada çok yakışıklı iyiki gelmiş diziye :smiley-cool:

bu adamda bihterden hoşlanırsa, firdevs bihteri yolunmuş tavuğa çevirir artıkkaydirigubbakcemile3

az önce sesli fragmanı izledim ,, bihter en kısa zamanda boşanacam diyor,sanırım beşir matmazele anlatıyor gördüklerini ,, peyker ve firdevs de bihterin başkasıyla ilişkisi olduğunu anlıyor..

videonun başında boşluk var ,,sonuda yarım kalmış ,, başkada bulamadım idare edin artık:kedi:

olsun hiç görmemektense bu kadarınada razıyım tamamı olsa daha iyi olurdu ama kaydirigubbakcemile3 eskiden dizi biter bitmez hemen yeni bölüm fragmanını veriyodu kanal d artık hiçbirinde vermiyo sinirler ya :eek:klava:

X