Aşk-ı Memnu Kanal D

iftarda misafirlerim vardı izleyemedim.sayfaları tek tek okudum bu gün olanları anlamadınm biri ne olur bana olanları özetlesin.Bihter annesiyle niye tartıştı kocasının peykerde olmadığını bildiğini öğrendimi.Şu meraklı kula bir anlatında sevaba girin.

en masum kedicik o kediyi sahipleneleim bizim kedimiz olsun o koruma altına alalım garibi entrikaların içinde mahvoldu kedicik canım

ya behlul ve bihter cok yakisiyorlar kesinlikle nihalde guzel ama sabalak biraz yanliz behlul kutup ayisi gibi horluyordu igggggggg karizmayi dagitti zaten kaslarsa sari iyice sevimsizlesti yanliz bu bolumde Elif hostu hani o beyaz elbiseli cafe bahcesinde gazeteciyle konusurken falan esmer guzeli Allah icin hos kiz ama bihter hepsinden hos bakalim ednan kac gun dayanicak bihterin kaktirip durmalarina vermiyor iste ednancim senin haberin yok uyan artik uyan boynuzlar Anadolu yakasindan gorunmeye basladi cilaladik mi isil isil olucaklar

süper ya :roflol:

aynen öle oldu canm hatta mersnde 52 katlı bi otel var onu bile hızla geçioo uyan adnan uyan derin uykulardan ne zman uyanacaksa tabi aval aval bakıo anca paraşütlü kafası sanki yaaaaa

ben galiba sıkılmaya başladım bu diziden ...
dizide cok atraksiyon varmış gibi duruyo ama içerik bomboşşşş
hala öğrenemedik kim görmüş....
ama olmazki yaaa
her hafta olaylar karışcakmış gibi bekliyoz ama olan bişey yok...
bu arada firdo nun gece giydiği elbise cok hoştu...yakışmış zilliye...

arkadaşlar elli kişiden 13 kişiyte düşmüşüz görüşmek üzere herkese iyi geceler güzel rüyalar rabbim hepimize güzel bir gün nasip etsin inşallah

Bence dediğin çok saçma behlül nihali hak etmio. inş dizinin sonundada evlenemezler :lepi:

haketmediği aşikar zaten de o kız onu çok seviyor onun için kendinden geçio bayıldı kaç kere evlensinler demedm gerçi roman öle de ama en azından ona yalvarsın kızın içinde kalmasın yaa zavallım nası sevinio geziyo onunla die

behLüLLe nihaL evLenecekLer, dabi bihter ziLLisi kıskançLıktan öLüyoo herşeyi itiraf edip intihar ediyooakannehir
behLüL tabanLarı yağLayıppp en sonunda başLadıkLarı gibi kaLıyoLar konakta işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…