Aşk-ı Memnu Kanal D

off söylesin ama yaa yada behlül bıksın bitterden biteri mendil gibi atsın bitter eski filmlerdeki tuvaleti bekleyen kadınlardan olsun kaydirigubbakcemile3 nihali sevsin ona çok aşık olsun ne harika olurr bee 4 köşe izlerim dizyi

off söylesin ama yaa yada behlül bıksın bitterden biteri mendil gibi atsın bitter eski filmlerdeki tuvaleti bekleyen kadınlardan olsun kaydirigubbakcemile3 nihali sevsin ona çok aşık olsun ne harika olurr bee 4 köşe izlerim dizyi

:roflol: alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile5

ama öle demii:kedi: ahh ahhh niahle aşık oldugu zmanlar bi gelse ne zaman gelir ki acep biz bütün sene bunların sıçan gbi korkmalarını mı izliyecez yaa kapı arkası ağaç altı demeden fiki fiki derdindeler ask flan değil bnce bu.....

ama öle demii:kedi: ahh ahhh niahle aşık oldugu zmanlar bi gelse ne zaman gelir ki acep biz bütün sene bunların sıçan gbi korkmalarını mı izliyecez yaa kapı arkası ağaç altı demeden fiki fiki derdindeler ask flan değil bnce bu.....

fiki fiki ne kıı:roflol::roflol:

bölüm sonu çok komik olmuş yaa anam pembe dizi bakışları gibi bide uzaktan bakıyo ya beşir bi halt söyleyemez .
kedi söyler o söylemez sümsük hıh
delikafadulden

anladın sen onu canm bizim yurtta edeplice öle denir burda da hep tongurdamak diolar stede öle gördüm kaydirigubbakcemile3 aşk maşk yok onlarda işte bnce ama o behlülü ne yapmalı kaynar kazana atmalı üstüne de atlayıp tongurdamalı ayy kaydirigubbakcemile3 mani yazdırdı bana behlül

bölüm sonu çok komik olmuş yaa anam pembe dizi bakışları gibi bide uzaktan bakıyo ya beşir bi halt söyleyemez .
kedi söyler o söylemez sümsük hıh
delikafadulden

ya allahım yazık bu kediye ya, onu evime alıp, beslemek istiyorum, garibim kedi, herşey ondan biliniyo
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

anladın sen onu canm bizim yurtta edeplice öle denir burda da hep tongurdamak diolar stede öle gördüm kaydirigubbakcemile3 aşk maşk yok onlarda işte bnce ama o behlülü ne yapmalı kaynar kazana atmalı üstüne de atlayıp tongurdamalı ayy kaydirigubbakcemile3 mani yazdırdı bana behlül

tongur mu ilk defa duydum valla:roflol::roflol:

ihanet

ihanet aldatmaktır
ihanet kandırmaktır
ihanet diğeriyle olmaktır

ihanet yalanlar söylemektir
ihanet gitmek ve gelmemektir
ihanet sevilip, hiç sevmemektir
ihanet gökkuşağını hiç bilmemektir

ihanet, değerlerde günahları bulmaktır
ihanet, ayrılığa mazeret öyküleri yazmaktır
ihanet çıkmaz sokakta tek başına kalmaktır
ihanet bencillikte boğulup bir baharda solmaktır.

byük yaşlar için olan bölmlerde canm seviorm bu siteyi ya şimdi işte böle dizinin kritiğini yapamasak çatlardık valla arkadasını arasan olmas saat gec sevgiline desen ne dion ne beşir ne kedisi der kafamçokkarıştı ama burda ne güsel fkirlermizi paylaşabilioz şimdi konşmasak söyle böle die içime dert olrdu bi saat yatmadan kendi kendime yapardm şöyle böyle die ahh behlül ahh uyutmuon bniii:eek:

X