Aşk-ı Memnu Kanal D

Konuyu Toplam 47 Kullanıcı okuyor. (37 Kayıtlı kullanıcı ve 10 Misafir) Masumiyett, atıka81, ayvalık, azra33, blinblin, bozo85, cdabag,
Charm
, chess, defne_sal,
demircool
, desperatehousewives, emdev, esteda, eylül166, fatosbrn, GULCıCEK, gulde, gulumsee, javelin, Juliet, majezik, minos, MnKS, nagish, neslihan1983, nevban, oarslancan, office, prensesin.uykusuyum, S1907, sherin, sweetgirl00, türkiyem, ysm_ysm, Zeynep_Nihal, _DaRKiNLiFe_ :jeyyar:

galiba beşir ya...ben annesi diye düşünüyordum hep ...ama kesin birşey yok henüz !

yok anası değil ,, onun başka işleri var meşgul ,,ilgilenemiyo olaylara uzak kaldı:roflol: kadın daha bir gençleşti güzelleşti sevgilisini merak ettim 20 yaşında sanırımmdelikafadulden

kesinlikle gencecik bi herifle takılıyodur :smiley-cool:

Firdevs'in sakladığı olay sevqilisinin olması.Firdo'muzun kesinlikle bi sevqilisi var.Acaba kim bu talihli kişi Bakalım ev halkının bu olaya yaklaşımı nasıl olacak
Beşir Adnan'a sittin sene söyleyemez.Ağzında laf salatası yapacak diyemiceycek
Adnan'da bundan sonra Nihal'in Behlül'le dışarı çıkmasına izin vermez.Bu olaylardan sonra benim bildiğim Ednan bunu yapar

bak sen fragmanı nası kaçırdım ya laelaelaelaelae

herüfün kolunu gördüm anaya el sallarken koluda pek genc gibi
kızı yaslıyla anası gençle :bbo:

toptan bozuk bunlarr bacım:kedi:
yalnız ladyym valla takdşr ettm senii koldan nasıl anlaşılıo bacımm genç olup olmadığıkaydirigubbakcemile3

anam basıldık, ben böyle diziler hiç izlemem hep belgesel izlerim yanlış anlaşılmasın:1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:

adnan biraz takip ederse kesinlikle beşirin delil göstermesine gerek kalmazki
maşallah hiç ayrılmıyorlar birbirlerinden

reklam arasında kızımı uyutmaya gittim bitmiş:umursamaz:eşime sordum beşir görmüş kızlarryerimseniben

firdevsin çıktığı herifide amma gizemli hale getirdiler :umursamaz:
bi eli bi ayağı derken fucudunu göremedik klava:
arabasına bakılır birde firdevsin kot giyimini gözönünde bulundurursak genç olmalı :jeyyar:

ya
kıslar
okudum yetısemıyorum sıze
sayfalar sanıyede ılerlıyor ben tam ızleyhemedımdızıyı hele sonunu hıc ızleyemedım sıpam uyandıda besır oldugunu nasıl anladınız soyledımı ne oldubı acıklarmısınız bana ozet tşkler

haftaya beraber bişiy konuşuolar ama ne bilmemm:umursamaz:
hatta behlül ve bihter uzaktan bakıolar kedinin ciğere baktığı gibikaydirigubbakcemile3

bunlar birisi söylemeden zati kendi kendilerini ortaya çıkaracklar

behlül nasıl horluyordu ama :roflol:
:roflol:
haftaya dizinin sonunda kedi gösteriyorlarmış kedidir o kedi demiştikya :))
daha şimdi mi gösteriyolar mirmirmirmir
başka ihtimal kalmadı haftaya ki bölümde de bihteri behlülün odasından çıkarken görüyor...kafalarını nereye çevirseler beşir i görüyorlar
püh nası unuttum fragmanı
hep bu kocem yüzünden :mymeka:
toptan bozuk bunlarr bacım:kedi:
yalnız ladyym valla takdşr ettm senii koldan nasıl anlaşılıo bacımm genç olup olmadığıkaydirigubbakcemile3
kolları takıldı nan bisde saati vardı yaşlıların takacağı türden saat de değil
baksana firdevs kot pantolun gıymış 18 lik çıtırlar gibi -tatlicadiarzu-
oooo beşir söyleyene kadarrr dızı bıter

aynen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…