Aşk-ı Memnu Kanal D

beşirmişş şok oldumm yaa ohh iyi oldu haftayakı bölümde bihteri görüyor besir behlulun odasından cıkarken artık anlıyorlar ve adnana söylemesınden korkuyorlar

ya zaten annesi ve matmazel şüpheleniyordu iyice artık okey vericekler kendi kendilerine
bütün gözleri üstlerine çektiler iyice.

ALLAHIM ya bacım ne zman gelionuz ne zaman yazıonuz 2 sayfa bile geçmiş ya dizi saniye olmadı biteli herkes gelecek bölüme geçmiş yaasırnaşık şey yetişemiorum valla hızınıza bide koşa koşa bilgsayrı açtm yormlar ne die belkim beşir derki nihali bana bırak sen bunu naparsan yap der :umursamaz::umursamaz: ya bu bihterden sıkıldığı nihalle evleneceği zmanlar ne zman gelecek yaakötükedihüso gcık kadn çocuklar kaışmasın die herhalde adnanıda terslio pisklava:

ama beşirinde bence sok uzatmadan söylemesi lazım adnana
sonuçta ekmeğini yiyo

beşirmişş şok oldumm yaa ohh iyi oldu haftayakı bölümde bihteri görüyor besir behlulun odasından cıkarken artık anlıyorlar ve adnana söylemesınden korkuyorlar
bak sen fragmanı nası kaçırdım ya laelaelaelaelae

yok kız anası aşk sarhuşuuu:asigim:
sarhoş anına denk gelmiştir görse de unuturkaydirigubbakcemile3

herüfün kolunu gördüm anaya el sallarken koluda pek genc gibi
kızı yaslıyla anası gençle :bbo:

bihterin elbiseside cok guzeldı kızlar fırdevs sızce o eskı sevgılısıylemı cıkıyor?bence onunla cıkıyorkı gecen gun salonda aglıyordu ya demmekkı bıhtere nsl dıycem dıe korkuyoo sızcee??

valla herkes az çok bişeylerden şüpheleniyor ,adnan hala ağzı açık ayran budalası gibi yok aşkım yok cilveler bu ne nan ,iyice sümsük bişeymiş bu ,insan azcık iz sürer..:1ninca:

ama beşirinde bence sok uzatmadan söylemesi lazım adnana
sonuçta ekmeğini yiyo

haftaya beraber bişiy konuşuolar ama ne bilmemm:umursamaz:
hatta behlül ve bihter uzaktan bakıolar kedinin ciğere baktığı gibikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…