Aşk-ı Memnu Kanal D

katılmıyorum butonu,aşku mimnu zamanında uygulamaya geçseydi eğer,bu topiğin halini düşünemiyorum ben sempatiksalakcinni

Akşamları D max smart'ta izliyorum,hem de eşim gelmeden bitmiş oluyo,sayesinde izleyememiştim tam olarak...:)))

ilginç bir şekilde dizi izleyemiyorum!!!hiçbir diziye ısınamıyorum.Aşkı memnuyla aramda bu kadar büyük bir bag oluştugunu farketmemiştim..
şu cümleleri yazarken kendime bile şaşııyorummbilmiyorumkismile

ilginç bir şekilde dizi izleyemiyorum!!!hiçbir diziye ısınamıyorum.Aşkı memnuyla aramda bu kadar büyük bir bag oluştugunu farketmemiştim..
şu cümleleri yazarken kendime bile şaşııyorummbilmiyorumkismile

valla ya, özdeşleşmişiz resmen, bende artık hiç dizi izlemiyorum

nette eski bölümleri izleyebiliyodumdu ben düne kadar..bilmiyorumkismile
özlem gideriim dedim açtım izliim bi kez daha diye,açılmıyo hiçbiri amaa:uhm:

çok sukur Adnan da ogrendı rahatladı ...tum Turkıye de keske Behlul de olseydı herkes daha mutlu olacaktı

valla ya, özdeşleşmişiz resmen, bende artık hiç dizi izlemiyorum
aynen..hiç yeni dizi takibetmiyorum desem yeridir..geçen seneden hanımın çitliini seyrederim..guclubacismile arada biraz da aşk ve ceza..ezelden hiçbişi annamıyom arkadaş,niye ben bööle oldum küne?kafamçokkarıştı..5 dk.seyretme ezeli, herşeyi kaçırıyon.sositososito.

bu topikte ne günlerimiz geçti ama :nazar:
hey gidi hey

:nazar::nazar::içelim:he valla.. ne sohbetler, ne makara kukaradelikafaduldennaniknanik..yok bi daa gelmez böyle dizi..:1no2:

bi daha baştan göstersinler şu diziyi yaaa:gitme:
iyice müptelası olmuşuz aşkı memnunun..
çatlamış kafalarımız hepimizin heeekaydirigubbakcemile2

X