Aşk-ı Memnu Kanal D

ya kızlar su behlulun nısanlandıgı elıf vardıya o nısanda kı elıfın alyans modelını bılen varmı dıkkat ettınızmı cok hosuma gıttı ama resmını bulamadım ya :KK43:((

kıvançı mavi jeans reklamında gördüm.Sakalllar, sanki final sahnesindeki sakallar..:KK1:
634185105953866484.jpg

ya bu mavinin reklamı çok komik, ona buna sulanmak adama yapıştı iyi mi, reklamdada sapık rolündekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kızaaaam adama neden sapık diyon.:1closedeyes:Vay vay vay vay...çantaya bak diyoooo..naniknanik

he çanta doğru, içim fesat ayolsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Yastık yerine çanta kullancak herhalde ilk etapta, daha az dikkat çeker tabii çantakaydirigubbakcemile3

Mavi'nin önüne de kartondan kıvanç yapıp koymuşlar
Çok yakışıklıydı böyle oldum:1shok:-tatlicadiarzu-

kızlar salı pazarında tayt satan bi tezgahta kartona şey yazmışlar Rahmetli Bihter Modeli :teytey:

- Fatmegül'ün suçu ne?
- Bihter olması kaydirigubbakcemile3

bence fatmagülün suçu kaşlarısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ay bende beren saat modeli diye salcam kaşları, uzatcam ya, bıktım al al, onlar çıksın ben alayım senelerdir öfff
sempatiksalakcinni

a-kıllı berenkaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3

bence fatmagülün suçu kaşlarısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ay bende beren saat modeli diye salcam kaşları, uzatcam ya, bıktım al al, onlar çıksın ben alayım senelerdir öfff
sempatiksalakcinni

a-kıllı berenkaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3

sal gitsin, çes bacım:hulya:..pos bıyık olurda, pos kaş olma mı?a.s:roflol:

Impulse.bg isimli arkadaşlık sitesinde Tatlıtuğ'un ismiyle bir sayfa oluşturan kişinin, kadınlarla mesajlaşarak onları tuzağa düşürmeye çalıştığı öğrenildi.

Durumdan haberdar olan Tatlıtuğ ise hayranlarını uyardı: "Benim hiçbir sosyal paylaşım sitesinde sayfam yok. O yüzden kötü niyetli kişilere kimse kanmasın lütfen. Kötü bir şey yaşanmaması ve kimsenin kandırılmaması için Bulgaristan'daki haber ajanslarına da bir açıklama göndereceğim. Kötü niyetli insanlar her yerde olabiliyor."

wah behlülüm şimdi de seni mi kötü emellerine alet ediyorlar :KK1:

bence beren 1 sezon ara vermeliydi
gözümhenüz alışamadı köylü kızı fatmagüle
hala bi bihter havası sezecek gibi oluyorum

X