Aşk-ı Memnu Kanal D

Firdevs Hanımın Bihter'in herşeyi itiraf edeceğini anlamasından sonra köşkten kaçışı ve panik hali karakterini çok güzel özetledi.
Yine her zaman ki gibi kendini ve rahatını düşündü.
Cenazede halini görünce çok şaşırdım.
Olayların bu noktaya gelmesinde onun çok büyük payı vardı.
Laflarıyla ortalığı karıştırdı.
Ama artık konuşamıyor. ılahi adalet bu olsa gerek..

hickimse ölmeseydi:gitme:senağlama
behlül bihteri alip kacsaydikaydirigubbakcemilemutlu mesut yasasalardiŞenizbayanssulusmile

matmazelde ne yaptı etti adnanı kaptı yani...ben nihalin kına gecesini çok beğendim herkese yetecek kadar behlül vardı....

Eğer Bihter kendini öldürmeseydi bunlar kaçsaydı,o zamanda kötüler kazanmış olurdu.
Adnanla Nihale olurdu olan.
Bu sefer o sonu beğenmedik diye yakınırdınız kızlar.
Cidden ben öyle düşünürdüm:)

her şeyin bir bedeli var elbette ki allah böyle sonları kimseye yaşatmasın .çok üzüldüm hallerine.valla kanım dondu. beşire çok üzüldüm.

arkadaşlar bence çok güzel olmuştu..VEDA..ben çok beğendim ..oyunculuk olsun, müzikleri
tek kelimeyle harikaydı
unutamayacağım tek final bölümü aşkı memnudur

Beşir de kaç bölümdür itiraf etmedi, Nihal'i eliyle Behlül'e teslim etti.
Tam düğün günü bu yükü taşıyamıyorum dedi ve yarım yamalak Adnan'a itiraf etti.
Hiçbir şeye inanmayan Adnan'da ne hikmetse Beşir'in bir lafıyla ona inandı.

ya ben çok üzüldüm gece ağlamaktan kocamın isteğini geri çevirdim senağlama

ne zannediyodunuzki gerçekten sevdiğinimi tabiki sevmiyordu sevmek zorundaydı.eee başka türlü alıştığı o rahatan nasıl olurda vaz geçerdiki behlüll.

Zaten Behlül sadece kendi rahatını düşündü, cesaretsiz, korkak biriydi.
Bihter'in kendini defalarca yarı yolda bırakmış biri için intihar etmesi üzücü.

nihalde hiç bir şeyden çakmıyordu sempatiksalakcinni
behlülde behlül...biz taaaa burdan anladık onu sevmediğini o bir türlü anlayamadı:roflol:

-Bihter Ziyagilim ben..Firdevs Yöreoğlunun kızıyım.Kimse ayaklar altına alamaz beni.
Kimse canımı acıtamaz.

-Canım birazdan çıkmam lazım .Ama endişelendiriyorsun beni seni böyle bırakmak istemiyorum,hadi sen de gel benimle..

-Gayet iyiyim ben ,teselliye ihtiyacım yok benim..
Şimdi dinlenicem güzelleşicem biraz yarın için.Üvey kızım evleniyor (yüreğini tutarak hıçkırarak konuşur )
Kocamın yanındaki yerimi alıcam çok güzel olucam (ağlamaya başlar )
Yüzümde en sahici gülümsememle onların mutluluğunu alkışlıcam..

Firdevse sarılır hıçkırarak ağlamaya başlar..Firdevs de gözyaşlarını tutamaz..:çok üzgünüm:

-Yavrum yavrum yapma nolur

-Anne nasıl dayanıcam

-Kendin söyledin sen güçlüsün bihter herkeseten daha güçlüsün,herkes için en iyisi bu geçicek toparlanacaksın,çok zor hazmedemiyorsun yapılanları.
Ama senin hatandı kabul et.Ağlayacağına kurtulduğuna sevin.Bir hiç uğruna elinin tersiyle iteceksin herşeyi..Güçlü olan sensin bebeğim,onlar yıkılsa bile sen ayakta kalacaksın :çok üzgünüm:

Burası çok kötüydü ya of :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…