Aşk-ı Memnu Kanal D

hala cook üzgünümsenağlama
kocam da dün biter bitmez bu ne ya hemen yatip üzüntümü unutmam lazim
matmazel sonunda yumurtladi rahatladi:mymeka:
behlül te basta havaalaninda dönekli yapmasaydi kimse bukadar üzülmezdi:mymeka:
dedi ve gittikaydirigubbakcemile3

bihtere yazik oldu:gitme:keske behlül cesaretli olsaydi kavussalardimafoldumben

Ya çetinle firdevs ayrıldı mı acaba kesin benim kafamda soru işareti kaldı o kısımda da..

Çünkü cenazede sürekli eli elinde idi.Moral veriyordu hatta...

Ayrıca nikahlarına bir hafta vardı.Yani evlenmediler daha.

matmazel icten ice sevinmistir ohh bihterin kiyafetleri gecelikleri bana kaldi diye kaydirigubbakcemile3

he bide o mati en son evden ayrılrlarken elbisesi falan dekolte çok olmasada. saçlar yine açık suratında gülümseme..olur mu be saçma.biraz gerçekçi olun.beşir öldü
nihalin hayalleri hayatı yıkıldı..
adnan ihanetin en büyüğünü yaşadı tabi kızıda...
yani daha durgun üzgün olmalıydı..
tamam evlenmeden öğrendi.. ama...

ayyyy ağlaya ağlaya gözlerim şişti.
bana göre son bölüm daha heycanlı ve farklı olmalıyıdı,adnanın tavırları çokk yapmacıktı ben daha farklı bir tepki bekliyordum.behlül muhteşemdi ama sakalları abartı olmuştu,firdevs hanımı görünce ağlamayı bırakıp kahkaha atmaya başladım.peşembe günleri napıcam ben yaaaa nasıl alışmışım nasıl o kaaaaan yaniii

ahh ahh buda bitti..
ya çok harika bi finaldi dyemem yukarıda denildiği gibi çok havada kalan şey var.
intihar sahnesinde koptum .ednanınsen benim oğlum demesiyle silahın çekildiği anda nihalin haykırıp yere dusmesı ve bıhterın o harıka perfonmasıyla dususu gozumun onunden gıtmıyo.
berene helal olsun kız gercekten kendını astı cok basarılıydı.behlulun mezar basında konusması yapmacıktı olmamıs o duyguyu veremedı son sahnede berbattı bune sımdı bıttımı yanı oldum :))))))
bırde dugunden oncekı gun bıhterle fırdevsın yatak odasında konusma sahnesı cok ıyıydı fırdevs belkıde ılk defa yavrum dedı kıza:)) zaten bı o sahneyı bırde ıntıhar sahnesı nı begendım gerısı bostu ..gunlerdır beklememıze degmedı gıbı keske ıntıhardan sonrakı anlarıda hıssettırebılselerdı daha etkılı olurdu dıye dusunuyorum ama bitmeseydi keşke ya ben bihteri seviyodum ((

Güzel bir bölümdü ama çoğu şey havada kaldı...

-Adnandan daha büyük bir tepki beklerdim...

-Behlülün hiç diilse intihardan önce bihtere sarılmasını beklerdim...böyle olmak zorunda demesini beklerdim...

-Kendini vurduktan sonra Behlül o evden nasıl çıktı??

-Bihterin cenazesini evden kim aldı???

-Matmazel Adnanla beraber oldumu???

-Yeni ev nerede nasıl bi yer???

-Firdevs nerde kiminle yaşayacak???

Daha bir sürü şey...

ama yinede emeklerine sağlık her ne kadar yalnışta gelse baştan Bihtere çok üzüldüm bu kadarınıda haketmemişti...Suçu sadece sevmekti...

Bihter kaç kere dedi ama behlüle kaçıp gidelim buralardan diye.

Adamda zırnık kadar cesaret yoktu ki kaçıp gitsin bihterle...

Olan kıza oldu valla.Ama behlül de vicdanen rahat olamaz bu vakitten sonra.

Aslında bihterin mezarının başındayken behlül kaçar demek yerine kendini oracıkta vurup öldürmeliydi ki adalet yerini bulsun.Ama olmadı

Aynen bence de,

Tamam Behlül Bihterin üzerine kapanıp ağlamasa bile orda Adnan da Behlül de yıkılmalıydı,

Gerçi Adnan çoktan Bihteri gözden çıkarttığı için yıkılmayabilridi,ama hiç tepki vermemesi de çok anlamsız oldu,

Ve Nihal de odaya girip ne olduğunu,kimin vurulduğunu falan görüp ondan sonra yıkılmalıydı,

Firdevsin silah sesini duyup yukarı koşması şarttı bence orası hiç olmadı...

Aşağıdakilerin de kapıdan yukarı falan koşmaları lazımdı malum silah sesi duyuluyo ama de mi yani...

Evet matmazel en sonunda söyledi.
Ama yinede Bihter'in adını vermedi.
Adnan Bihter'i Beşir'den öğrendi.

bihter behlul kadar piskin olamadi kahrindan intihar etti kiz behlul sivisti yine bihterin 40i cikmadan bulur birini yine o

Ya bence Adnan'ın zaten son zamanlarda şüpheleri vardı, Hilmi önal zaten bu işi ortaya atmıştı, Adnan son zamanlarda yine ceza makbuzunu düşünüyordu, geçmişi düşünüyordu, Matmazel birşeylerden şüphelendiğini belirtti, üstüne Beşir de itiraf edince inandı haliyle..Hatta geçen haftaki bölümde Beşir'in yanında kendi kendine konuşurken şüpheleri olduğunu cümlelerinde belirtmişti.Yani kendi de hissetmeye başlamıştı ama son ana kadar konduramıyordu.

Evet matmazel en sonunda söyledi.
Ama yinede Bihter'in adını vermedi.
Adnan Bihter'i Beşir'den öğrendi.

Zaten itiraf olayın da matmazelin de payı büyük..

E kadın haklı yıllardır adnana aşık ..Nihayetinde asıl kazanan da o oldu.

Nihal arkası daha rahat dedi uyuz :mymeka: resmen al babam senin o vakit dedi...

Matmazel de o sinsi gülümsemesini yaparak öne kuruluverdi .

Herşeyi son bölüme saklamasalardı.Çok daha vurucu ve daha güzel bir final olabilirdi.
En azından olayları daha detaylı verebilirlerdi.
Sahneler çok hızlı aktı, geçiştirildi.

daha farklı bi final beklerdim
evet bihterin intihar edeceğin hepimiz biliyoruz
ama sanki olaylar pat pat gelişti
herşeyi son bölüme sıkıştırdıkları için detaylı veremediler haliylen
bence intihar sahnesi geçen bölümün sonunda olmalıdyı
dünkü veda bölümüde intihar sonrası nı göstermeliydi
ozaman daha güzel olurdu
böyle herşey üst üste geldi ve bir çok şey havada kaldı
finale kötü diyemem ama beklediğim kadar mühtişde değildi
kesin çok ağlarım diye düşündüm ama bi gram ağlamadım
bihterin intihari, firdevsin felç geçirmesi felan çok etkiledi ama yinede ağlamam için yeterli değildi lülülülülülü
keşke bihter kendini vurmadan önce behlülüde vursaydı
niye sade bihter öldüki
bitek onun suçumu yani tek başınamı yedi tüm haltı
hadi bihter vuramadı behlül niye okadar yürekli olupda bir kuruşunda o kendine sıkamadı
tabii nerde onda o yürek pısırık herif
ancak kaçmasını bilir
mezarlığın başındaki konuşmasıda çok saçmaydı
vizdan azabı tabii
adnan öğrendikten sonra bile soğukkanlığılını korudu vallah ne diyim ruhsuz herif
sen benim oğlumdun diyip durdu
karısına tek laf etmedi
aman ne bilim işte bitti dizi
çok alışmıştım bakalım bundan sonra perşembe akşamları naparız

:içelim: katılıyorum evet...

Adnan düşüne düşüne alim olacaktı başımıza zati.

Kardeşiyle de dedektifin bulduklarını gizli tutması üzerine ayrı düşmüşlerdi.Acaba ne bulmuştu dedektif çok merak ettim.

Behlülle bihteri inceliyordu hep adnan.Hayır benim anlamadığım nokta madem bunca soru işareti var kafanda ne diye behlüle gidip kızım sana emanet onu üzme sen benim oğlumsun diyorsun ki hala..Mantıksız geldi o kısım bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…