Aşk-ı Memnu Kanal D

kusura bakmayın amma sizde sınırınızı aşıyosunuz lütfen düşünceleriniz size kalsın

ıtı ha comagı hazırla dıe bı laf var o mesele sımdık kazen damlıcak kokten hepmız banı yıcez oturcaz popmuzun ustune :) ASKI MEMNU GIBI ...the end :) olucaz

Aynen....

Murun84 e tepki verdik din dersi veriyor diye, yeri değil diye, sende din ve siyaset konuşuyorsun, evet sana kalmış sevip sevmemek acıyıp acımamak, ama bu topikte din hakkındaki düşüncelerin bizi ilgilendirmiyor...

neden biliyormusun açlıktan kırılıp zulum görüyorlar bildikleri ile amel edip vatanlarına bayraklarına sahip çıkamadıkları için bilmeyen bu kadar helak olmaz bu kadar zarar görmez bilen görür Allahın sürekli peygamber gönderip ve yine sürekli uymadıkları için helak ettiği kavimleri ümmetleri bir araştırsanız zaten gercekleri görürsünüz hiç bilenle bilmeyen bir olur mu evde bile küçük çocuklarından çok büyük olanlara kızan anneler buna en iyi örnek kanımca dikkat etmişsinizdir arada 2 yaşta olsa sen büyüksün sen biliyorsun kardesin kücük o bilmiyo onun sucu değil gibi birşey bu teşbihte hata olmaz böyle tanımlamak istedim

usluba dikkat edin biraz ne biçimsiz sözler bunlar
diğer kişiye kızıp dine dindara öfkenizi kusmayın
dininiz imanınız yada imansızlığınız sizi ilgilendirir tabide
sözleriniz hakaretlerinizde bizi ilgilendiriyo
dinini değiştirme fikrinize gelince
çok büyük bir kayıp sayılmaz diye düşündüm şu yazdıklarınızdan sonra açıkçası

arkadaş sende şu izdihamda gelip söylemeseydin keşke
tamam şu anda yine şehit haberleri var
müthiş üzgünüm kızgınım ama bura ora değil be anacım

keşke ağlanabilse aşkı memnuyu izlerken ağlamaktan daha efdaldir heralde

alkisalkisalkis vereliniortak

yorum yok sustum :):)
dusunuyorumda firdevs bir daha filmde oynarsa yamukmu devam edicek duzelmismi simdi okadina fakir rolude yakismaz havasi var kadinin merak ediyorum yeni basliyacak dizileri )

yav yeterin ya herkezin dini kendine dinle ugrasan bir millet biziz bu dünyada, herkezin dini kendine,,, kimse kimseye birsey ögretmesin ukalaliga gerek yok birakin dinle ugrasmayi önünüze bakin maniviyatla ugrasa ugrasa bu halde Türkiye zaten..nedir herkes haci hoca kesilmis...

Son düzenleme:
bihteri bi dizidemi filmdemi ne gösteriyodu saf kend i halinde bi kızı oynuyodu resmen okadar şaşalı bi kişilikten sonra eminim hayranları daha onun kıyafetlerini aramaz hehe

:1shok:
terbiyesizlik etme ahlaksız sen kimsin beni yatagıma gönderiyosun zeka seviyen ancak dalga gecmeye yetiyo galiba

YAA BURDA TARTISMAYIN YA KIMSEYI ILGILENDIRMEZ DINI IMANI HERKEZ KENDINE BAKSIN YA MURUN SENIN YUZUNDEN KAPATILACAK LUTFEN YA BASKA YERDE TARTISIN

terbiyesizlik etme ahlaksız sen kimsin beni yatagıma gönderiyosun zeka seviyen ancak dalga gecmeye yetiyo galiba

burayi karistirmaya calisacagina git yat en iyisi kimse ceza almasin guzelim kelimelerini dikkatli sec imanli birine hic yakismiyor terbiyemizi bozmayalim benim seviyem seni ilgilendirmez zaten o seviyeye gelemezsin sen

dizi yorumlarına dönebilir miyiz artık !
din siyaset konuşulcak yer değil burası..
şimdi toplu katliam yapcak Kazen görceksiniz.. güzel güzel yazışmak varken bu öfke niye..
herkes birbirinin dinine saygı göstersin..
diziyi kötü bulan izlemesin..
istemeyen herhangi bir dine inanmasın..
bu ne yaaa :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…