Aşk-ı Memnu Kanal D

bihtere üzüldüm ama behlüle daha çok üzülüyorum

yaa bu 1 gün öncesini bu kadar uzatırlarsa olaylardan sonraya zaman kalmaz

demek yıllar sonrasını göstermeyecekler

nihalde mezarlığa gidiyor

yalandan bari ört başını

1 gün öncesini gösteriyorlar

Flashback yaptılar canım, bi gün öncesini gösteriyorlar şimdi...

hiçte bile :umursamaz: pihteri seviyo işte.nihalin neresini sevsin.çocuk nihal ya :umursamaz:
saplantılı nihal :mymeka:

yok yawss ne nihali ne bihteri sevio behlül, bihtere karşı koyamıo kesinlikle ,erio hatunu görünce , ama aşk değil bu bence..

nihallede huzurlu diye düşünüyorum, aşık değil bu bariz olan bişey, ama mutlu huzurlu sankimsi bayanssulusmile

bihter çok sevio yaa yazık vala

nihal aynen saplantılı bi aşık, karşısındakinin onu sevip sevmediğinden ziyade onun yanında olup olmadığıyla ilgilenen bi tip:hulya:

beşir iki dakka daa ölme allah aşkına

ben de okumadım çok süpriz

gerçi fragmanlardan izliyordum çoğunlukla ama aşağı yukarı biliyorum anlatılanlardan

sizinle aynı heyecanı izlemek güzel

kız yurdu günlerim aklıma geldi lan

o zaman asmalı konağı izlerdik 100 kşi aynı anda

saol canım tşk ler

mapısıda gördük ya artıkın

patron teknede hazır yani kaydirigubbakcemile2
neyse ben susayım mapustan bugün çıktım
yine atılmayım içeri delikafadulden

Konuyu Toplam 55 Kullanıcı okuyor. (41 Kayıtlı kullanıcı ve 14 Misafir)
azra_sila, BosnakGuzeli, anifora, Nikoncan, LOCA, m.joYy, sunnylife, ilarzu+, zhebani, madre, ysm_ysm, zazez, MonaPisa, sarissa, tubatubatubatuba, Duygu.C, elinin_koru, gnydn64, nurdannurdan, Dilal2a, pelinsubahar, LadySun, cidoo, emk87, Zepp, Mev*Can, Ebruli84, huri37, benzuzu, Moonlight, utkuka, aslıhan99, Nurdan70, meliike, kipacu, simla03, semaveela, Princess of Rain, NisaNurum, phenol

rekora koşuyoruz

bihterde karşı konulcak gibi değil ki anacımaklinialirimsmile
ayyy felaket sıkıştım
kanıma karışcak valla
ama kıpırdayamıom

bende gençken işim,yaşlıyken çişim bitmiyo:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…