Aşk-ı Memnu Kanal D

ya aslında behlül nihalle olmaktan mutlu yaa , baksanıza tlf adını gördüğünde bile gülümsüo :asigim:

ama bihteri ve kokusunu alınca bi haller oluo çocuğa sempatiksalakcinni

VAYY BEE beren yarismadan geldi ne meshur oldu butun reklamlarda neredeyse onu gorucez pehhkaydirigubbakcemile3

Açıkçası başlayana kadar senaryonun gerçek olmadığını düşünüyordum, ama harfi harfine, kelimesi kelimesine birebir aynı.
Böyle bir dizi için büyük rezalet.
Senaristlerin, yapımcının, yönetmenin vs. hayal kırıklığını düşünemiyorum.
Onların yerinde olsam Ednanın silahını kapar dağ tepe kovalardım vallah yapan kişiyi.

ya aslında behlül nihalle olmaktan mutlu yaa , baksanıza tlf adını gördüğünde bile gülümsüo :asigim:

ama bihteri ve kokusunu alınca bi haller oluo çocuğa sempatiksalakcinni

hiçte bile :umursamaz: pihteri seviyo işte.nihalin neresini sevsin.çocuk nihal ya :umursamaz:
saplantılı nihal :mymeka:

42 kullanıcıc..
kızlar reklam girdi kaynana aradı çaya geliyooooooooooooooooooooo delikafadulden bu heyecanı tek başına kaldıramamış

görüyormusun erkek milletini..
bihterle ipleri kopardı tutkuydu aşk değildi bizimki beni bırak elveda hadi naşşş dedi .mutluğa tam gaz...nihale sırnaşmalar mutlu damat tripleri..boyun posun devrilsin adam ..

kızlar ben diziyi pek izlemiyordum da bugün son bölüm diye izliyorum
yalnız kafam karıştı
özette zaten düğün gününü göstermiyor muydu
kuaför hazırlıkları filan
şimdi düğün yarın diyorlar?
ben mi bir şey kaçırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…