Aşk-ı Memnu Kanal D

Kızlar, eğer Çetin Firdo'yu terk ederse ben talibim... bayanssulusmile 5. dünya turunu benimle yapsın...

Bişey daaa..o iki stil danışmanınaÇok üzgünüm çoook diziden sonra, stil danıştırmasınlar..
ofisgörül ffalan olsunlar..naniknanik

Hele bir defasında disket gibi birşey takmıştı pembe elbisesine kombin olarak
Ay bi de matmazelin madalyonu vardı geçen haftalarda sırnaşık şey

geçen haftamıydı önceki mi neyse.guclubacismile.yarım demet maydonoz takmışlardı matonun yakasına.bayanssulusmile.birileri limonlayıp yiyecek diye ödüm koptu..kaydirigubbakcemile3

Konuyu Toplam 40 Kullanıcı okuyor. (32 Kayıtlı kullanıcı ve 8 Misafir)
asli, domination, Duygu.C, elfkaya, inci_tanesi, TatLiGaci, pelinsubahar, Moonlight, CeylinNaz, sayemu, citos2903, MonaPisa, xxyıldızxx, xxtalyaxx, m.joYy, scheker, Gulba, sudeyoncaa, vintage54, _ConversE_, ***eylül***, sevocan3, lirik güzel, Mev*Can, Kazen+, organiksheker, jasmin27, Mestitosh, ecem_82

kızlar topıkkk tekı kullanıcı sayısına bakınakannehir

yaaaaa inanmıyorummm aksiliğe bak geçen hafta izleyememem yetmemiş gibi bu hafta aksilik çıkmasın diye dua ediyodum tv çalışmıyoooooo akşam babama gitcez sırf bu yüzden izlemeye eşime söyledim... ama evde rahat rahat izlemek vardı şansa bak yaa

hakkatten o stil danışmanları ne öle yaa çok komikler yatak üzerinde

tam konsepte uygun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…