Aşk-ı Memnu Kanal D

ayyyyyyyyyy okurken bile gözlerim yasardi aksama duygu seli var
ben zaten cok duygusalim hic dayanamiyorum böyle seylere:sinifsinif:

Bence bu gerçek senaryo,fotoğraflarla da kitabın senaryosuyla da birebir uyuyo,

Zaten Bihter çatlağı da böyle bir son olsun isterdi,

Ben Bihtersem bu düğün olmaycak herkes öğrensin umrumda değil diyodu hep,

İşte herkesin şahit olacağı şekilde bi intihar olacak...

Akşam görücez ama bence aynen tıpatıp böyle olacak
...boshayallersmile

yurumeyi bilmiyorki kadin oyunculuk derslerinin yaninda yurume derside alsa fena olmayacakohaoldumsmile

cani cehenneme olmeyi coktan hak etmistiaklinialirimsmileolurken bile masumlari yaraladi iclerini acitti alsanaalsanasmile bu kadar takinti yapmasaydi behlulu ,aciz bir kadin bihtersempatiksalakcinniadnanla behlulun yuzlesme sahnesi olsa ya ben orayi merak ediyorum.ah adnan bey ah icim yaniyor nihale ve adnana:gitme:

senaryoya bakılırsa muhteşem bir final bizleri bekliyor..içimize işleyecek her anı yine..:gitme:

millet çok beddua etti bihter karakterine,olumsuz elantrink beren e bile değmiş yaaaa..sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile5aynen katılıyorum sana..çok takıntı yaptı çooook..:dilcikar:
anasının telkinleri bi işe yaramadı.:sm_confused:.kadının dilinde tüy bitti, sen bihter ziyagil'sin diye diye..
bence de ölmeyi haketti..alkisalkisalkis

Yaaa ben galiba çok üzülüyorum bitecek diye .. Hiç böyle olacağımı ummamıştım.. bilmiyorumkismile

nurdan naptın arkadaşım sen yaa
oturdum hepsini okudum meraktan :1rolleyes:
bence gerçek senaryo bu arkadaşlar.
ama okumayın insanın okurken bile ağlayası geliyor
bu kadar etkileneceğimi düşünmezdim...

bence bu sızan senaryo değil..
biz gibi sabırsızlıkla bekyenler içün tekrar kurgulanmış senaryobenneyaptımki

kızlar dizinin finalinin yazıldığı zaman senaristler ağlayarak yazmışlar harbi ağlanır hangisine ağlıcaz bilemedim behlümemi bihter gıcığınamı yoksa beşir adnan nihalemi bilemedim offfffff daha 9 saat var yaaaaaaaaaaw

dün akşam foxda bizden kaçamaazda söyledilşer.. bir siteye mail atılmış birisi tarafıondan senerya ynai. doğrudur.. bri çırpıda okudum baya güzel olcek..

yaaa Bu final yazısı süper olmuş gerçi dizi de izlemeyi tercih ederdim ama dayanamadım okudum gerçekten gözyaşlarımı zor tuttum. Artık finalde kesin ağlayacağız bu belli oldu hele ben sulu göz hemen ağlarım yaprak dökümü sezon finalinde de ağladım.. Bu akşam son...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…