Aşk-ı Memnu Kanal D

ışte o yeni dizi ve Beren'in yeni partneri.

Beren Saat'in yeni dizi projesi ve partneri belli oldu! ışte detaylar. Beren Saat daha önce Hülya Avşar ve Aytaç Arman'ın başrollerini oynadığı sinema filmi "Fatmagül'ün suçu ne?" de oynayacak.

Kanal D'de yeni sezonda ekrana gelecek olan dizi de Beren Saat'in yeni partneri ise Engin Akyürek oldu.

FıLMıN KONUSU
Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan ötürü inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. ıçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.

Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kız sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de piçi mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

Nette dolaşan fotoğrafları gördünüz mü kızlar sette çekilen?
Bihterin kalbine kan torbası gibi bişey koymuşlar elbisesinin altına... vurunca kendini patlar ya hani filmlerde, ondan.
Kitaba bağlı kalacaklar demek ki.

kızlar ya rüyamda diziyi zileyememişim uyumuşum ertesi günde int arıyorum ama bulamıyordum resmen ağlıcaktım
allahtan kalktımki rüyaymış
firdevste sevil arkadaşıyla genç çocuklarla discodaydı sadecwe onu izlemiştim rüyamda kaydirigubbakcemile3

bence ızlenme rekorları kırılır
ama elektırıkler kesılmessekaydirigubbakcemile3
tek korkumuz o:hulya:
uff akşama pasta börek yapıyım barı fınal gecesı duzenlıyım kocamakaydirigubbakcemile3nede sever ya bıtmedımı bu aptal ıdızı hala dıyo bakmıyo bılekaydirigubbakcemile3

:roflol:delikafadulden:lepi:

aslında hepimiz bi yerde buluşsak yiyecek içecek patlmaşı mısırlar filan kocalar çocuklar yok hep beraber izlesek ne güzel olurdu yavvvvv :))))))

sankı basrolde ben oynuyorum bı heycan bı heycan bana ne oluosa son saatlerr.
zaman gecsın aksam olsun hemenn

BEREN SAAT 1 AY KOLTUK DEĞNEĞıYLE GEZECEK

Aşk-ı Memnu” için önceki akşam düzenlenen veda yemeğine katılan Beren Saat, geccenin sonunda az kalsın ayağını kırıyordu. Maslak Acıbadem Hastanesi'ne götürülen oyuncunun ayağına atel takıldı.

“Aşk-ı Memnu” dizisinin yapımcısı Kerem Çatay, dizinin son sahnelerinin çekimi bitince oyuncular ve set ekibi için Maçka'daki Frame'de bir veda yemeği düzenledi. Davete, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Hazal Kaya'nın yanı sıra diğer oyuncular da katıldı. Yemeğin ardından oryantal şovla devam eden eğlence, Beren Saat'in geçirdiği kaza nedeniyle tatsız bitti. Gecenin sonunda görüntülenmemek için Selçuk Yöntem'le birlikte mekânın mutfak kapısından çıkan Saat, ayağını burktu. Hemen Acıbadem Hastanesi'ne götürülen ünlü oyuncuya ilk müdahaleyi acil servis doktorları yaptı. Dün bütün günü hastanede geçiren Saat'in ayağına atel (Kırılmış kemiklerin düzgün bir biçimde sarılabilmesi için kullanılan türlü malzemelerden yapılmış destek) takıldı. “Aşk-ı Memnu”nun bu akşam yayınlanacak final bölümü için Suada'da düzenlenecek yemeğe koltuk değnekleriyle katılacağı öğrenilen Saat, bir ay boyunca değneklerle yürüyecek.
Kaynak:Gecce.com

Bekliyor Behlülü.. Kapıya yakın
Bir yerde.. BEHLÜL : Bihter..

BıHTER : Gel..
Bihter kapıyı kapatır
Ellerini görmüyoruz.. BEHLÜL : Amcam gelmiş, Beşirin yanında ona bir şey söylemedin değil mi.
Bihter elleri arkasında
Kapıyı da kilitler
Gözleri dolu dolu gülümsüyor BıHTER : Söylemedim..

BEHLÜL : Yapma, aç kapıyı..
Adnan aynı anda kapıyı dank
Diye iterek
atölyeden çıkar
Eve doğru yürüyor..
Nesrin diğerleri orada..
Adnan aşağı yürürken ADNAN : O nerde?
Fısıldayarak
NESRıN : Yukardalar..

“lar” lafına bakar
Hızla aşağı koşarken
Behlülün arabasını da görür
Bir an nefretle bakar.
Her şeyin sebebi sadece
Bihtermiş gibi haykırır ADNAN : Bihteeeeeeeer!!!!
Adnanın sesi aynı anda
Yatak odasının açık penceresinden
De duyulur.. - müzik vurgular-
Behlül panik içinde
Kapıya gidecekken
Arkasına sakladığı silahı çıkarır BıHTER : Nihali terk etmek istemediğin için beni terk ediyorsun..

BıHTER : O ölmesin diye beni öldürüyorsun.
Aynı anda arkasına
- müzik vurgular-

Behlül şoke vaziyette.. BıHTER : Niye ben?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…