Aşk-ı Memnu Kanal D

e öteki tarafa abdestsiz gitmesin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bihteri bitim kadar sevmediğim halde resimleri görünce içim bi tuhaf oldu yaa.
saf mıyım neyimbilmiyorumkismile

tövbe tövbeee vallahi bizim elimizdenden gözümüzdende birşey kacmıyor hani delikafadulden

ayy kızlar şu kalbinin üstündeki şeyi görünce çok fena oldum yahu üzülücem belkide ağlıcam bihter için galiba ayyy çok sabırsızlanıyorum yaaaa perşembe gelllllllllllllllllllllllll

son ıkı gun fınalee.bıhterın cenazesını gosterdıklerını gısterdıklerıne gore.ılerlemıs hallerınden bıseler gostercekler sanırım.

hadı bakalım hayırlısı:) suprız deyıp bıhter adnandoner behlulde nohalle evlenır bırerde cocuk yaparlar bızıde delı ederler

36113129592140406019105.jpg

ednan yok şutarafagitti

şeytan azapta gerek demişimdir bihter için..
kan torbası fotolarından da hiç etkilenmedim..:umursamaz:
banane..:umursamaz: bulsun belasını..ölsün, gebersin:içelim:,hiç te üzülmiycem.:sm_cool:.:umursamaz:
Zillilik yapmasaymış.guclubacismile:1closedeyes::1rolleyes:.:jeyyar:

:teytey:sempatiksalakcinniaman o ne öyle ya.. müjde arın oynadığı finaldede kalbinden vuruyodu bihter kendini..kalbinden olması güzel değil bence.. sahneyi canlandırdım da.. en iyisi kafasından..klasik bannnnnnn ohaoldumsmile l delikafadulden

bihter bir türlü kalbine söz geçiremediği için kalbine sıkacak,böylesi kalbinden yani daha hoş ve daha anlamlı bence

Yoo ben ifttiralara bakıp boşamalı falan demedim,

Karısı seviyo tamam da,baştan ikisini aynı ortamda tutmayacaktı,

Mantıklı bi insan,bir koca, genç güzel ve evde yarı çıplak gezen karısıyla,ne olduğu belli azılı bi çapkın olan yeğenini aynı evde bulundurmaz...

Haksız mıyım ama,Türkiyede böyle yapan biri var mıdır,tamam bu senaryo,dizi ama

mantıksız mı yani?

vereliniortak cok haklisin, dizinin basindan beri ayni seyi dusunuyordum ben de..
atesle barut misali, adnan onun babasi gibi behlul ise, benim kocacimdan iyi olmasin ama malum yani, bihter desen podyumda mi evde mi belli degil..
hayir bi sosyallikleri de yok nedir o kadar abarti! bi dernek lafidir gidiyo bi faaliyetlerini de goremedik alsanaalsanasmile

şeytan azapta gerek demişimdir bihter için..
kan torbası fotolarından da hiç etkilenmedim..:umursamaz:
banane..:umursamaz: bulsun belasını..ölsün, gebersin:içelim:,hiç te üzülmiycem.:sm_cool:.:umursamaz:
Zillilik yapmasaymış.guclubacismile:1closedeyes::1rolleyes:.:jeyyar:

:roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3:KK1::roflol:

X