Aşk-ı Memnu Kanal D

evet LOCAM ve MAVıM,
bencede nihali harcayan behlül efendi!!
vereliniortak

bihterin olmesine hic de uzulmem. o ortaligi duman edecek sonra da yok olacak. topragi bol olsun derim sadece. yattigi yerden insanlari rahat biraksin yeter :dilcikar:
peykere gitme derkekki hâline de uzulmedim zaten. hem yapmadigini birakmadi yumurta kapiya dayaninca gitme diye agliyor.
kendi sonunu kendi hazirladi bihter ziyagil şakkıdı
helvalar benden :icecream:

helva yetmezse takviye edebilirim :KK3:kaydirigubbakcemile3

kizlar beni aklima finale ilgili aslinda bisi geliyo,bilmiyorumkismile
sizcede olabilirmi???????? bilmiyorumkismile
hani nihal ve behlül icin herkesin tebrik konusmasi yapdigi cd var ya dügün gecesi gösterilecek olan,
bana öyle geliyorki besir durup durup tam yapacak yapacagini, ve herkez tebrik cd´´si ni izlemek icin beklerken onun yerine bihter ve behlülün görüntüleri tüm davetlilerin icinde ortaya serilecek.

bihterde o utancdan intahar edecek, behlül kacacak nihal bayilacak vs vs .. besirde görevini tamamlayip ölecek. bence büyük bi ihtimal böyle olur. ya besir zaten dügünden önce ölse dügünde olmas, hani nihal bu sebebdenmi kosuyo diycem besir öldü diye. offfff bekliyelim görelim

hani nihal ve behlül icin herkesin tebrik konusmasi yapdigi cd var ya dügün gecesi gösterilecek olan,
bana öyle geliyorki besir durup durup tam yapacak yapacagini, ve herkez tebrik cd´´si ni izlemek icin beklerken onun yerine bihter ve behlülün görüntüleri tüm davetlilerin icinde ortaya serilecek.

bihterde o utancdan intahar edecek, behlül kacacak nihal bayilacak vs vs .. besirde görevini tamamlayip ölecek. bence büyük bi ihtimal böyle olur. ya besir zaten dügünden önce ölse dügünde olmas, hani nihal bu sebebdenmi kosuyo diycem besir öldü diye. offfff bekliyelim görelim
bende o şişko kız varya hizmetçi adını unuttum lazla evlenen, onun düğününü çekmek için cemile beşirin kamerasını apar topar aldı ve bence beşirin çektiği o video hala onun içinde kayıtlıdır diye düşünmüştüm ama son bölüme geldi hala bişi çıkmadı :KK43:

Mendilleri sen getir de ben de ağlayalım kız ben de ağlıcam çünkü o gece boshayallersmile

He totolu motolu göbişi var kocaman hemide oh sempatiksalakcinni

tamam mavim :sinifsinif:
tecavüz eden kim.bihter tümdizilerde yafruları götürüyo :roflol:mahsunla oynadığı dizi hariç :roflol: behlülü öptükçe diyodur artık nasıl öptüm o mahsunu diye :roflol::KK1:sempatiksalakcinni

:roflol: :roflol: :roflol: çatlakkk[/QUOTE]

sempatiksalakcinni :kedi: :KK1:
bihter ölecek canımkötükedihüso

behlül daha beter olsun aklinialirimsmile
kız Allah napmasın seni kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
valla dogru yazmis zebani . ben ondan alinti yaptim ama nasi bi alinti yaptiysam ismi cikmamis, arkadasimin hakkini yemeyeyim dedim. boylece belirteyim. olumunekankayizsmile[/QUOTE]

vereliniortak

Böyle olsa var ya süper olur....

evet LOCAM ve MAVİM,
bencede nihali harcayan behlül efendi!!
vereliniortak

o nihalin salaklığı. behlülün sevdiğine inandırıyo kendini.:mymeka: sepet kadar boyunla beehlül nereni sevsin senin gerizekalıı :nazar:behlül gibi erkeklerle anca gezilir tozulur hihoyyyt bi de kelebekler uçurulur :roflol:aklinialirimsmile

bugün çıkan bir yazı
BEHLÜL’E FAZLA ANLAM YÜKLEDı”
Ece Yörenç (Senarist)
Aşk-ı Memnu, iki yıldır ekranda ama hayata geçmeden önce bir buçuk yıl altyapı çalışması yaptık. Karakterlere yoğunlaştık, stratejik kararlar aldık. Dizinin kostümleriyle de konuşulması için çalıştık. Hem çok günümüzde, hem farklı, hem gerçekçi bir aile yaratmak istedik. Daha önce TRT için yapılan dizi, en büyük handikaptı. Biz yepyeni bir Aşk-ı Memnu olsun istedik. Aklımızdaki oyuncularla buluştuk. Son bölümle ilgili sadece şunu söyleyebilirim. Matmazel’in, “Artık sessiz kalmayacağım” sözünü ettiği andan 24 saat öncesine gideceğiz. O sabah bazı sürprizler olacak. Behlül, konuşmak için Bihter’i koruya çağıracak. Bihter, maalesef tutkulu bir aşkı evliyken yaşadı. Behlül doğru adam mıydı? Bence ona gereğinden fazla anlam yükledi.

o nihalin salaklığı. behlülün sevdiğine inandırıyo kendini.:mymeka: sepet kadar boyunla beehlül nereni sevsin senin gerizekalıı :nazar:behlül gibi erkeklerle anca gezilir tozulur hihoyyyt bi de kelebekler uçurulur :roflol:aklinialirimsmile

:roflol:yorum süper ve doğru olmuş.:roflol:

bugün çıkan bir yazı
BEHLÜL’E FAZLA ANLAM YÜKLEDİ”
Ece Yörenç (Senarist)
Aşk-ı Memnu, iki yıldır ekranda ama hayata geçmeden önce bir buçuk yıl altyapı çalışması yaptık. Karakterlere yoğunlaştık, stratejik kararlar aldık. Dizinin kostümleriyle de konuşulması için çalıştık. Hem çok günümüzde, hem farklı, hem gerçekçi bir aile yaratmak istedik. Daha önce TRT için yapılan dizi, en büyük handikaptı. Biz yepyeni bir Aşk-ı Memnu olsun istedik. Aklımızdaki oyuncularla buluştuk. Son bölümle ilgili sadece şunu söyleyebilirim. Matmazel’in, “Artık sessiz kalmayacağım” sözünü ettiği andan 24 saat öncesine gideceğiz. O sabah bazı sürprizler olacak. Behlül, konuşmak için Bihter’i koruya çağıracak. Bihter, maalesef tutkulu bir aşkı evliyken yaşadı. Behlül doğru adam mıydı? Bence ona gereğinden fazla anlam yükledi.

ay bu senarist ne demek istemiş anlamadım ben:kedi:

ne diziymis yaaa
amma teoriler yazildi cizildi ilk kez bir dizi icin bu kadar heycanla sonu bekleniyor
kabul etmek lazim kiziyoruz ediyoruz ama biz türk halki olarak aldatma olaylari
dizilerini izlemeyi seviyoruz

ne diziymis yaaa
amma teoriler yazildi cizildi ilk kez bir dizi icin bu kadar heycanla sonu bekleniyor

malesef ki ALDATILMAK hayatımızın en acı gerceği değilmi ?????

malesef ki ALDATILMAK hayatımızın en acı gerceği değilmi ?????

evet malesef ama bu kadarida en agiri olur :hulya:

kücükken yanina alip oglundan ayri tutmadigin yigenin yaparsa
yabancinin yapmasindan kat kat daha agir olur

allah kimseyi sasirtmasin...

:roflol:yorum süper ve doğru olmuş.:roflol:
:kedi:

ne diziymis yaaa

hakkaten ya ne dizi ama :hulya:
ekşını seviyoruz bence.düşünsene her zaman mutlu bi aile.ne sıkıcı boshayallersmile
beni düşündüren dizi bitince netcez
hiçbr dizi beni böyle bağlamadı kendine
:KK1:sempatiksalakcinni

evet malesef ama bu kadarida en agiri olur :hulya:

kücükken yanina alip oglundan ayri tutmadigin yigenin yaparsa
yabancinin yapmasindan kat kat daha agir olur

allah kimseyi sasirtmasin...

tam bu duruma uygun bi söz var elimde.sadece behlül için geçerli.kimse üstüne alınmasn
al,okut,büyüt sonra kazık atsın sana alsanaalsanasmile
boşuna dememişler acıma yetime,koyar g.... diye :KK1:
:roflol: :roflol:aklinialirimsmile

tam bu duruma uygun bi söz var elimde.sadece behlül için geçerli.kimse üstüne alınmasn
al,okut,büyüt sonra kazık atsın sana alsanaalsanasmile
boşuna dememişler acıma yetime,koyar g.... diye :KK1:
:roflol: :roflol:aklinialirimsmile

:roflol::roflol::roflol::roflol: harikasinsempatiksalakcinni

bugün çıkan bir yazı
BEHLÜL’E FAZLA ANLAM YÜKLEDİ”
Ece Yörenç (Senarist)

Son bölümde Matmazel "Artık sessiz kalamayacağım" dedikten sonra 24 saat geriye gidiyorsak eğer, geçen bölümde göstermedikleri düğün öncesi günlerde yaşanılanları gösterecekler büyük ihtimalle.Ama ben geçmiş yerine geleceklerini görmeyi tercih ederim boshayallersmile

X