Aşk-ı Memnu Kanal D

bu gün bihteri ve nihali öldürmek istiyorum.behlülde ne behlülmüş beee dünya etrafında dönüyor sanki..

ayyy ne yapışkan çıktı şu bihter yaa 'o herşeyi halledecekmiş' alsanaalsanasmileıyyy uyuz oldum iyicekötükedihüso
kafadan var o kadında sağlıklı değil hırs yaptı behlül onla ilk başta gitseydi hevesini alıp ondanda ayrılmak isterdi çünkü onunki sevgi değil sadece inat yenilme korkusu vede hırs sen uyuz oluyon benim dövesim geliyo kadınıalsanaalsanasmile
neyle intihar edicek final de bihter? bilen var mı
en temizi silahla kafasına sıksın çok yaşadı bile sempatiksalakcinni
bihter sıyırdı belli oldu.beni düşünme ben razıyım behlül,biliyorum sende kaçmak istiyorsun.
hee ya gene maşayla saçını yapıyo varya behlül olmasaydı o evde bihter kocasına süslenmezdi behlüle süslenip püslenip karşsına çıkıyo

bu son çırpınışları haftaya ölüyo toptan kurtuluyoruz bu bölümü çok heyecan verici değil ya

yok yok sıyırmış belli.adam istemiyorum seni diyor.bihter yok ya ben bekleyeceğim biliyorum beni seviyorsun diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…