Aşk-ı Memnu Kanal D

canım zaten bunlar dizinin özetinde verildi kanal d de .
yinede saol .
asıl gelecek haftanın tüyosunu bulmazk lazım
ayy bu hafta zor geçecek

bu katya da hepsinden şanslı çıktı süprizzzzz
hemen kolay yönden kocayı kendine bağladı yuva kuracak kerata :içelim:

bugün topik boş
ya film yeni başladığı için
yada kandil olduğu için
arkadaşlar hepinizin kandilini kutlarım dualarınızın kabul olmasını dilerim
topiğimizde de sona yaklaşırken seviyeli paylaşımlar dilerim a.s.

bugün topik boş
ya film yeni başladığı için
yada kandil olduğu için
arkadaşlar hepinizin kandilini kutlarım dualarınızın kabul olmasını dilerim
topiğimizde de sona yaklaşırken seviyeli paylaşımlar dilerim a.s.
bu bir veda konuşması mı editörüm :gitme:
her perşembe buluşur eskileri yad ederiz sempatiksalakcinni

kendi adıma teşekkür ederimvereliniortak amin cümlemizin... a.s.

ağla ağla beşir safı ne salaksın ya anlatamadın gitti...nihal kafayı yedi behlül behlül diye annelik yapmış kadına neler diyor.

ay dellendim şu nihalin yüzünü görmek istiyorum bir an önce.görsün behlülün yalanlarını..o zaman mumla arar matmazeli..

artık düğümler çözüldü hele şükür ednan gözünü açtı daha önce açaydı bunları yaşamıcaklardı artı şu nihalede uyuz oldum gerizekalı bidaki hafta görcek behlülün gerçek yüzünü matmazelin kalbini kırdı bida bakamıcak yüzüne o zamanda haklısınız matmazel dicek ama ne fayda iş işten geçicek

nihale bak hele.
her ne olursa olsun matmazel asla bihter firdevs hakkında konuşmadı
asıl kendi konuşurken matmazel aa ayıp nihal dedi
beter ol nihal.
şu matmazele haksızlık yapanlara katlanamıyorum . beşir de dahil olmak üzere

ayy haftayaydı finalll ,ben de bugün zannediyorum :)) bekliyorum diyorum ne rutin geçiyor.ne zaman söylicek adnan diye bekliyorum :)

evet ya en şanslısı kayta çıktı hakkaten.
bide cemile güzelleştimi ne gözüme bi hoş geliyor.
aynı şeyi ben düşünüyordum kaydirigubbakcemile3
dedim vay be iyi ki bu kız bu dizide oynamış hiç değilse bakım nedir öğrendi bayanssulusmile
çok büyük sevap işlediler ne kadar güzelleşti :KK1:

nihal ektiğini biçecek o hakediyo salak şey
ama ne adnana nede matmazele yapılan haksızlık hele matmazele çok üzüldüm beşirde haftaya söyler artık ölmeden dese bari salak ölcek gitcek sakladı durdu

matmazelmi açıklayacak ki herşeyi.baksanıza beşirin söyleyeceği yok.gerçi son sahnedir fargmanda dönen ,adnan mezarın başında o sırada matmazel gelir adanan bey dayanamıyorum konuşcam felan der.

hala gidelim diyo salak kadın herkes öğrendi hayatın kayacak hala gidelim diyo bihterde tam bi yılan kudurdu iyice nihalde kandırıyo kendini salak yaa bunlar sinirimi bozuyolar

ayyy ne yapışkan çıktı şu bihter yaa 'o herşeyi halledecekmiş' alsanaalsanasmileıyyy uyuz oldum iyicekötükedihüso

X