Aşk-ı Memnu Kanal D

sinirsizvideoizle.com/tag/ask-i-memnu-17-haziran-fragmani bu sitede bir bakın isterseniz,ama montaj galiba o mezar taşı fisfisfis

sinirsizvideoizle.com/tag/ask-i-memnu-17-haziran-fragmani bunu direk googleye kopyalaıp yapıştırınca açılan ilk siteye gir orada

behlül kaçar ama bu sefer bihterle kaçar :KK66:

matmazel bana artık karanlık konaklardaki evde kalmış felaket tellalı gibi geliyor..pek bir sevimsiz kadın canıımm..hiç kadınsı değil bir bunu sevimsiz buluyorum bir de yaprak dökümündeki soğuk fikreti...

bu akşam izleyemicem, malum kandil daha hayırlı şeyler yapmalıyım.yarın netten izlerim artık.

canım bizim gibi bebek isteyenlerede dua et ben edemicem malum ay hali :CüvCüv: umarım önümüzdeki ay tutar..​

ederim canım...bende bebek istediğim için bu hayırlı günü boşa harcamım dedim..hepimize dua edicem merek etmeyin.:emir_bebek:
allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin.:CüvCüv:

feridun firdevsin babasının ismiymiş canım
ilk günden beri öyle olsun istedi firdo :emir_bebek:

peykerin çocuğu olacağı zaman doruk düşünüyoruz dedi peykerler
firdevste babamın adını koyun dedi
onlar koymadı ama firdevs ferudun olarak çağırıyor
:umursamaz:

sağolun kızlar delikafadulden

bugün kandil....bende izlemem büyük ihtimal kızlar..
netten bakarım artık

kızlar bugünüde atlatırız ama haftayı nasıl beklicez.
fragmanda vermezler.

walla bihter ölsün senaryo falan değişmesin. aylardır bihtere her gıcık oldupumda o anı bekledim ben

bu arada dün hani şu bihteri giydiren 2 kızın röportajını izledim.
özel günlerdeki dizideki yani kıyafetlerden bahsediyorlardı .
sunucuda aa yakında düğün de var düğünün kıyafetleri belli oldumu dedi..
kızlar güldü mmmm düğün olursa gibi manidar cevap verdiler

Adnan huzursuzdur Rivadaki eve gittiğini söylemese de Bihter bazı ipuçlarından olan biteni tahmin etmektedir.Behlülün evlilikten vazgeçme olayı Bihter'i umutlandırır ancak Behlül ve Nihal barışırlar...Fakat Bihterin hala umudu vardır var gücüyle Behlülü kaçmaya ikna etme çalışır,Behlülün cevabı net (nihalle olmazsa bile seninle gelmem bitti) olur.Kafasındaki soruları atamayan Adnan bey evliliğini sorgular ve Nihalle dertleşir.Behlülün hareketleriyle bir yıkılıp bi umutlanan Bihter''i son yıkacak olan şey Peykerin gidişidir.Behlül ummadığı bir anda Adnanın kafasındaki soru işaretlerini kaldıracaktır..Adnan bey ne kadar unutmaya çalışsada kendiyle başbaşa kaldığı karısının mezarında onu bir sürpriz karşılayacaktır..Matmazel... bu gecenin tüyosu

X