Aşk-ı Memnu Kanal D

hadi yaaa
akıllı çıktı adam iyi aferin
evlenemeyecek firdo :roflol:
geyşa fantazileri yalan olucak iyice :roflol:

nihal firdoya dese niye kendi telifonunuzdan aramadınız diye
firdo da kontürüm bitti bihterinkini kullanıyorum deseydi :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

aslında bu dizide yüzü gülmeyenler biride firdevs iyi oluyor ona ayrı tabi.kocası borç bırakmış gitmiş yalıyı sattı . adnanla evlenmek idtiyordu kızı kaptı.bide şimdi çetin

bu bihter behlül ne arsızlar yahuu. beşire çıkışıyorlar gene.

bu beşşiri allah ne yapmasın . ben beşirin yerinde olsam behlülün o tavırlarına karşılık bende de bi kasa var derim. nerdeee
bu bihterin tavırlarına bakınca daha önce burda yazmıştım .haklıymışım. beşire kızıyoruz niye adnana vermiyor diye ama verse bihter çemkirir bağırır çağırır beşirde kim oluyor bizim görüntülerimiz çekiyor der adnan doğru haklısın bihtercim der diye.şu bihtere bakıyorumda utanacağına

Matmazel, yeşilli kostümüne ,yarım demet maydonoz mu takmış naapmıştı öyle..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar yeni fragmanda ilk reklamda bihter 2. reklamda behlül konuştu sıradaa adnanla nihal var heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…