Aşk-ı Memnu Kanal D

ziyagil köşkünden evlilik sözleşmeli olarak çıkacak tek ve ilk gelin sen olabilirsin firdo :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

fırdevs cok takla atar daha behlulun yuzunun halıne bak bıhterde cok kızdı tabı neye ızlendıgı içinmı yoksa kayıtlaramı yoksa behlulu elınden kacırdıgınamı

kızlar ya çetin özder evlilik sözleşmesiyle ilgili ne dedi ben kaçırdım orayı hemen reklamlardan sonra olan kısmını biri bana özet geçebilirmi

evet adam açıkgöz tabi.. evlilik sözleşmesinde firdoya bırak mal vermeyi nafaka bile vermemeyi yazdırmış ohaoldumsmileohaoldumsmile

sanki behlül gerçekten nihali seviyo ama bihtere hala ilgisimi var anlayamıyorum bu adam uçkuruna sahip olamaz

behlulun ucuru yokkı duskun olsun adam mallarını hodrı meydan ortada gezdırıyor ısteyenlerede herkese verıyor sırada matmazel var sus payı dıye:)))))))))))

bıhterde akıl yok bırak gıtsın ıstedıgın zaman gelır senıde becerırdı sonrada temızlenmeye nıhalın yanına gıderdı,:)))))

reklalardan sonra cetın özder avukatına sozlesmeyı hazırla demıs hzırlamıs okuyordu maddelerı kısacası hiç bır mal varlıgı vermıyor fıdoyaaaa elı bos kalcak fıdonun:))))))))

gelmıs bırde besıre tafra yapıyor utanmadan

adnan da iş kafası var ama evlılık ılıskısınde sıfır bır adam akıllıca yaptıgı bır sey vardı gecenlerde bıhtere tecavuz etmıstı::::::::::::)9999999999999999 ayyyyyyyyy cok kotuyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…