Aşk-ı Memnu Kanal D

Fragmanda Adnan ın yanına giden Katya mı acaba ???

Son düzenleyen: Moderatör:
sokakta mini mini bihterler görmek istemiyorum bihter maşa yapar çantayı koluna takar topuklu giyer cart bir ruj sürer bi bakarsın dükkanlarda bihter ruju bihter küpesi çantası vs moda olur:d sıkıldım behh bihter maşasız daha güzelsin kızım maşa yapma biraz da insanları düz saçlı görelim lütfn bihter kafasına böyle saçma sapan bişey takmıştı behlül nihale evlenme teklifi ettiğinde. huni gibi allahtan o moda olmadı

Tırlak Bihter gene kafayı yiyo desenize,

Ayy şu Nihalin de 30 yaşındaki kadınlar gibi saçmasapan giyinmesine de sinir oluyorum,

Kız 19 yaşında giysileri 30 yani...

Yavrum benim be hastayım şu berene mükemmel rol yapıyor nasıl hayykırmış içim acıdı yaa

aneeeeem bihter delirmek üzere...gerçekten çok güzel rol yapıyor beren..2 yıldır altın kelebekte en iyi kadın oyuncu ödülü alıyor bildiğim kadarıyla..eşim çok dalga geçti bumu en iyi oyuncuymuş diye ama bence çok iyi..duyguları mimikleriyle bakışlarıyla çok güzel yansıtıyor.

direkt videoyu koymak istedim olmadi soru isareti cikiyor onun uzerinde sagtiklarip ac dersen fragman cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…