Aşk-ı Memnu Kanal D

içi gıttı bıhterın oyatta ben olmalıydım dıyor benı goturmelıydı dıyor içinden kenıde yaslı kocasıyla avutuyordur tabı behlulun yerını tutamaz ama ıdare etsın artık

hiç işte.bıyıklı ednanı öp dur kaydirigubbakcemile3 eddnan şu türküyü söyler kaytan bıyıklarımı sürsem nirilerine :roflol:

ay tüylerim tiken tiken oldu ..
adnan ,nihal,bülent bu sahneyi görünce kimbilir nasıl olurlar ki...
dur çizeyim hemen :)

ay evet cd ler karışsın..
hayal ediyorum da..düğünde kocaman bir perde iniyor,ışıklar kapanıyor,cd başlıyor ,herkesin gözü perdede...
ve o manyak sahneeeeeeeee
video_igffqrtgfs.jpg

3-saskin.gif

ne sahneydi bee :kedi:

ay evet cd ler karışsın..
hayal ediyorum da..düğünde kocaman bir perde iniyor,ışıklar kapanıyor,cd başlıyor ,herkesin gözü perdede...
ve o manyak sahneeeeeeeee
video_igffqrtgfs.jpg

3-saskin.gif

kizz bu deil riva goruntuleri var besirde somune onunde ayi postu ustundee sempatiksalakcinni

mıdesı bulamıyordur bıhterın adnanla yatakta ama ne yapsın kızcaz bır kere velnemıs katlancak artık bıyıklarınada baska seylerınıdede

yaaa herkes kafasına göre yazıyor ama kitaba sadık kalınacak demişlerdi Beşir'in eve gelmesi de bunun işareti.. Nihal birşeyleri sezecek ve takibe başlayacak en son Bihter ile Behlül'ün konuşmalarını duyacak ve bayılacak düğün günü. Nihal'in herşeyi bildiğini anlayacaklar ve Behlül kaçacak Beşir'de Nihal baygınken daha fazla susamayacak ve herşeyi anlatacak Bihter'de intihar edecek o cd de kasadaki cd değil daha yeni söyledi Beşir o da matmazele değil Süleymen efendiyle Behlül'ün almasını istedi aynı gün içinde hatta aynı saatlerde hemen nasıl alınacak cd.. O slayt cd si düğünün. Yalnız aklımı karıştıran birşey var geçen bir gazete de tv programları bölümü var hep okuyorum güzel tüyolarda oluyor ve güvenilir bir kalemden. Çırağanda düğün çekildiğini söylüyordu o zaman düğün olacaksa nasıl öğreniyorlar. Düğünde cd den öğrenecekler demişler ama Bihter orda mı intihar edecek o zaman Adnan oracıkta öldürür zaten o saçma.. Bence kitaba sadık kalınacak. Sadece matmazel öğrenecek diye bir saçmalıkta olmaz herkes öğrenecek.. Hizmetliler eve dönecek ve baba kız artık birbirleri için yaşayacaklar..

yaaa herkes kafasına göre yazıyor ama kitaba sadık kalınacak demişlerdi Beşir'in eve gelmesi de bunun işareti.. Nihal birşeyleri sezecek ve takibe başlayacak en son Bihter ile Behlül'ün konuşmalarını duyacak ve bayılacak düğün günü. Nihal'in herşeyi bildiğini anlayacaklar ve Behlül kaçacak Beşir'de Nihal baygınken daha fazla susamayacak ve herşeyi anlatacak Bihter'de intihar edecek o cd de kasadaki cd değil daha yeni söyledi Beşir o da matmazele değil Süleymen efendiyle Behlül'ün almasını istedi aynı gün içinde hatta aynı saatlerde hemen nasıl alınacak cd.. O slayt cd si düğünün. Yalnız aklımı karıştıran birşey var geçen bir gazete de tv programları bölümü var hep okuyorum güzel tüyolarda oluyor ve güvenilir bir kalemden. Çırağanda düğün çekildiğini söylüyordu o zaman düğün olacaksa nasıl öğreniyorlar. Düğünde cd den öğrenecekler demişler ama Bihter orda mı intihar edecek o zaman Adnan oracıkta öldürür zaten o saçma.. Bence kitaba sadık kalınacak. Sadece matmazel öğrenecek diye bir saçmalıkta olmaz herkes öğrenecek.. Hizmetliler eve dönecek ve baba kız artık birbirleri için yaşayacaklar..

besirin ayaga kalkmaya dermaniyo neyi sezecek bari briaz ayaklandirsalar onu transa gecerek ogrenemezya ya behlul neler karistiriyo yada durbun alcak adnan ona iyice dikize baglicak kendini

bence dizinin sonunda pehlül yatla kaçar o yat bırakılır mı o neydi öyleakannehir..sempatiksalakcinni

pihterinde intihar etmesine gerek yok hırsından çatlayıp ölecek bu gidişle...

o nasıl bir hısdır ednan ve pehlül bide para hırsı onu öldürür...
hımmm haklısın . o tekne oalyı bu düşünülerek hazırlanmış senaryo
haklısın canım. birde biri çıkmış burda ben kitabı okudumsadece matmeael bilcek demezmi . sanki burda kitabı okumayan yok . aklısıra akıllık yapyor.
senaryoda biraz değişiklik yapıp olayı düğün günü yapacaklar muhtemelen

yahu bu arsende kuskuluydu bihterle behlülden ne oldu bu kadina basina bisey mi düstü yoksa ciflikte ki katirlar mi depti,,, akli mi gitti kadinin deyin hele bi..

hımmm haklısın . o tekne oalyı bu düşünülerek hazırlanmış senaryo

haklısın canım. birde biri çıkmış burda ben kitabı okudumsadece matmeael bilcek demezmi . sanki burda kitabı okumayan yok . aklısıra akıllık yapyor.
senaryoda biraz değişiklik yapıp olayı düğün günü yapacaklar muhtemelen

sen okudun galıba canım yazsana sonu nasıl bıtıyor ben okumadım zaten almsamda okuyacak halım yok bebesım benı okuyor hergun kucakta sımdı uyuyor da sızınlede oyle yazısıyorum

yahu bu arsende kuskuluydu bihterle behlülden ne oldu bu kadina basina bisey mi düstü yoksa ciflikte ki katirlar mi depti,,, akli mi gitti kadinin deyin hele bi..

anam bi kaç kere ima etti.ednan tersleyince sustu karı netsiin sengözlerimebaksanab

X