Aşk-ı Memnu Kanal D

bence dizinin sonunda pehlül yatla kaçar o yat bırakılır mı o neydi öyleakannehir..sempatiksalakcinni

pihterinde intihar etmesine gerek yok hırsından çatlayıp ölecek bu gidişle...

o nasıl bir hısdır ednan ve pehlül bide para hırsı onu öldürür...

koptum yaa manyak bunlar faceten alintirdir...
gelcek bölüm cd yi izleyen matmazel behlülün performansından çok etkilenir ve behlüle ani bir şimşek aşkıyla vurulur :) bunun üzerine matmazel behlülü nihalden ayırmak için bihterle ortak bir cephe açaarlar ve savaşın seyri bir anda değişir bu ve daha fazlası haftaya yine ay ve gecede sadece aşk-ı memnuda 24 haziran gelmez ol emi:)
:roflol:
o dehşet sahneden sonra yatağa düşen beşirde bihteri ister artık tek ilacı bihterdir :KK1: :jeyyar:s

bende isterem elma yanaklardan bende isterem kiraz dudaklardan ...diye birbirlerine saldırırlar zaten dizide bakir kalan bir tek bülent kaldı delikafadulden

evlilik için hazırladıkları slayt cd'si ile behlül-bihter cd'sinin yerlerini birisi degiştirecek..
düğün günü o slayt yerine behlül-bihteri herkes düğün gecesi izleyecek ve bihter o gece intihar edecek ölecek :KK66:

facebooktan yorum kızlar

cdlerın yerını kım degıstırecek acaba cdyı herkez mı ızleyecek yoksa behlulle nıhalmı

ben o yilan gozlu nihatin cetini aramasina anlam veremedim durduk yere firdevsin isine comak soktu bari birakin o mutlu olsun

evlilik için hazırladıkları slayt cd'si ile behlül-bihter cd'sinin yerlerini birisi degiştirecek..
düğün günü o slayt yerine behlül-bihteri herkes düğün gecesi izleyecek ve bihter o gece intihar edecek ölecek :KK66:

facebooktan yorum kızlar

ooo şahane bir son olurdu keşke böyle olsa

basimi döndürdünüz ya takip edemiyorum artik sizi..kafamçokkarıştı

isin kötüsü biz arkadan geliyoz euro d den..

ben o yilan gozlu nihatin cetini aramasina anlam veremedim durduk yere firdevsin isine comak soktu bari birakin o mutlu olsun

nıhat aradımı cetını ben goremedım orayı herhalde bebısı emzırıyorum kacırdım ne konustular cetın ondan sonramı yamuk yaptı

ay hakkatten çok hırslı çıktı bihter ya ..
şka bir yana yani onlar teknede eğleniyorlar ..sende normalde 15 sene sonra falan yapman gereken şekilde yaşıyorsun.daha doğrusu yaşayamıyorsun..
neden boşanmıyorsun..
parayı bırakamıyorsun..öl o zaman bihter...

nıhat aradımı cetını ben goremedım orayı herhalde bebısı emzırıyorum kacırdım ne konustular cetın ondan sonramı yamuk yaptı

evet peyker istemiyo annesiyle gorusmeyi hatta annesini ve bihteri hayatindan cikardi falan dedi olayla benim ilgim yok ozur dilerim dedi firdevs sapa oturdu :eek:

içi gıttı bıhterın oyatta ben olmalıydım dıyor benı goturmelıydı dıyor içinden kenıde yaslı kocasıyla avutuyordur tabı behlulun yerını tutamaz ama ıdare etsın artık

ay hakkatten çok hırslı çıktı bihter ya ..
şka bir yana yani onlar teknede eğleniyorlar ..sende normalde 15 sene sonra falan yapman gereken şekilde yaşıyorsun.daha doğrusu yaşayamıyorsun..
neden boşanmıyorsun..
parayı bırakamıyorsun..öl o zaman bihter...

hee para manyagi oda sevmiyosa bosan kosacaksan ozaman kos behlulun pesinden yok illa antika silahla geberecek :hulya:

evet peyker istemiyo annesiyle gorusmeyi hatta annesini ve bihteri hayatindan cikardi falan dedi olayla benim ilgim yok ozur dilerim dedi firdevs sapa oturdu :eek:

fırdevs ıcın kotu olmus bırde bıhterle konusurken pekerle konusyo gıbı yapmıstı cok kotu oldu

ay evet cd ler karışsın..
hayal ediyorum da..düğünde kocaman bir perde iniyor,ışıklar kapanıyor,cd başlıyor ,herkesin gözü perdede...
ve o manyak sahneeeeeeeee
video_igffqrtgfs.jpg

3-saskin.gif

kızlar iskender polatın karısı ve bebeğini bombayla havaya uçurdu.seyrediyorum halen yazayım bari...

X