Aşk-ı Memnu Kanal D

beni seviyoo:1rolleyes::1rolleyes:

kaydirigubbakcemile3 Şeniz

kız sen de utanmasan gidecen öldürcen adamı, bırak ölmezse bihter onu öldürür, elini kana bulama, hiç şansı yok
kaydirigubbakcemile3
inkar mı edicem

bu kızları düşünüyorum kaydirigubbakcemile3
beşirin ölmemesi ve yaprak dökümündeki Ali Rızanın felç geçirememesi dert oldu kızçelerime :sinifsinif: kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey

berenin haberi çok saçma..
Atv nin bereni karalamak adına yaptığı aptalca bir haber..
hiçte burnu havada değil olsaydı pas vermeden bakmadan basar geçerdi .onun gecesi değil sonuıçta..
sımarıklık konusunda bırakında kız ünlü olmanın tadını çıkarsın..y7aptığı hiç kolay değil gece gündüz çalışıyor bence bu şımarık tavrı hak ediyor..
sütelik herkes ondan nefret ederken o k adar kişi içine girmiş ben o rolü üstlenecektim hayatta o kalabalık içine giremem..behlüle verdin bende isterim diyenler bile olabilir yani eyvahedigeldismile:1ninca:

yok valla sesli fragman falan
kanal d de bile hala eski fragman dönüordu bugun
yarına cıkar belki

kızın neresi şımarık allah aşkına....
siz olsanız siz de sıkılırdınız emin olun.... bi anda üstüne bir sürü insan geliyo foto çekilmek için,imza almak için.... evet oraya gittyse ne olcağını bilerek gitti ama yine de elinden geldiğince foto da çekilmiş yani... ve dikkat ettiyseniz eğer dönüp dolaşıp aynı yerleri vermişler haberde... yani gayet anti şımarık (!) halleri de vardır o çekim kasedinde emin olun... atv nin haber yapmış olmak için yaptığı bir haber sadece...

FıNALDEN
TüYOLAR....BıHTERin behlüle acımasız planı bihter behlülün doğum
gününden sonra behlüle bi adım daha yaklaşır ve onu birlikte olmaya
ikna eder otel odasındaki özel anlarını GıZLıCE KAMERAYA ÇEKEN BıHTER
ıNTıKAM ALMAKTa kARARLIDIRVE DÜĞÜN GÜNÜ....büyük bi çıkmaza düşen bihter nihalin sevdikleri için hazırladığı... Devamını Gör
......cd yerine behlülle aşk yuvasındaki yasak görüntüleri olan cdyle
değiştirir ve dev ekranda herkes bu acı gerçeği öğrenir nihal
üzerindeki şoku atlatamazken adnan doğru bihterin odasına gider bu
arada behlül çoktan kaçmıştır tam odaya girecekken silah sesiyle
sarsılan adnan bihteri odada ölü olarak bulur evde bu olaylar olurken
behlül çoktan kayıplara karışmıştır-SON-

yani bihter onca davetlinin arasında yapılcak işmi

mükemmel yaaa final için sabırsızlanıyorum bir de binbir gece gibi canlı olacaksa tadından yenmez olur :)

wooow,:1shok: tahminim kısmen tuttu, düğün günü beşir sunu yapsın dediydim, sunuyu bihter yapcak ha
nerden öğrendin canım bunları, güzel son olur valla böyle olursa
:hulya:

helal olsun desenize beşirin yapamadığını biher kendi yapacak. ee bihter de demiştir len beşir senimi beklicez işimiz gücümüz var.

facebookdan öğrendim canım bugüne kadar ki tüyoları hep tutmuştu

delikafaduldendimi hiç olmazsa misafirleri gönderince yap,laelaelaelaelae ayıp olacak şimdi. yalnız kalacaklarkaydirigubbakcemile2

behlulu bidaha kanarsa cok sacma olur bidaha bihterin oyununa gelmez eger gelirse cok basit bir senaryo olur

bnmde düşündüğüm final buydu
hatta dün bi arkadaşıma dedim
bu arada sende facedeen aldın sanırım tüyoyu

son ayni olacaksa hic sacmalamasinlar valla bu zevki besire birakmalilar kac bolumdur olcek olemiyo cocuk ici kurudu oksurmektenalsanaalsanasmile

vah canım ya behlülün nefretinden bihteri koruması altına almış :roflol::roflol::roflol:
şafak nerde atacak

3 bölüm kaldi degil mi.
bihter suan ki bölümlerde hic intihar edecekmis gibi durmuyor.cok hayat dolu.
senaristler biraz onu psikopata baglasalar fena olmuyacak...aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…