Aşk-ı Memnu Kanal D

tvde bi yandan tekrarı açık
az önce kaçırdıgım bişey denk geldi kulağıma
"Nihal bile anlıcaktı" muahahahhahahhaaa
herkes farkında demek saftorik klorağımın :roflol::roflol:

yazık kıza ya, üzülüyorum ben bazen ona
onunkide iyi cesaret, kendi kapasitene bakmadan behlül gibi çakala aşık ol
:hulya:

ayyyy bu haftki bölümdeeee son çok süperdi yhaaa çok güldüm bitherin durat ifadesiii kahkahasııı allahımmmm mükemmeldi yhaaa :eek:

ama kızlar orasıda gerçekten kalabalıkmış, genede iyi niyetle bi kaç foto ve imza vermiş bence, sonuçta gece onun gecesi değilmiş, öylece çekip gidebilirdide hiç foto imza vermeden, herhalde biraz heyecanlı bi tip sadece
bence biraz atv yanlış yönlendirme yapmış, sonuçta rakip kanal, ve perşembe günleri, kardeş kanallar star ve kanal d ye karşı hiç bir iddası olamayan bi kanal

ama kızlar orasıda gerçekten kalabalıkmış, genede iyi niyetle bi kaç foto ve imza vermiş bence, sonuçta gece onun gecesi değilmiş, öylece çekip gidebilirdide hiç foto imza vermeden, herhalde biraz heyecanlı bi tip sadece
bence biraz atv yanlış yönlendirme yapmış, sonuçta rakip kanal, ve perşembe günleri, kardeş kanallar star ve kanal d ye karşı hiç bir iddası olamayan bi kanal
aynen katılıyorum başkaları gibi değil bence gayet doğal bir insan içinden geldiği gibi davranmış.

Ne de olsa korumaları yok bir, olduğu gibi insanarın içine dalmış bu iki.
Kimseyi kırmak istemeden fotoğraf çekinmiş tek tek, o kadar kişinin arasında bir de imza nasıl verrsin haklı bence.
ATV saçma sapan haber olsun diye haber yapmış.
Beren o hareketi yapmasaydı üzerine çıkacaklarmış napsın.
Hiçte bihtere benzemiyor.

iyyyyyyyyyyyy yani.. :umursamaz:
demekki beren hanim aski memniu da rol yapmiyormus tavirlari konusunda.. ya da kendini fazla kaptirmis oynadigi role..
alsanaalsanasmile :mymeka: indi kafasina bi tane akli basina gelsin, hayir madem oyle yapicaksin o ,zaman gitmeseydin koleje..
burnu cok cabuk kalkti bi de poposu :eek:klava:

ama burnu ve poposu çok kalksaydı,korumalarla dolaşırdı,diğer gereksizler gibiyerimseniben

kalabalık ve herkese yetişme imkanının olmadığı bir ortam sadece..
bence ukalalık ve küstahlık yok yani o şartlarda..

aynen katılıyorum başkaları gibi değil bence gayet doğal bir insan içinden geldiği gibi davranmış.

Ne de olsa korumaları yok bir, olduğu gibi insanarın içine dalmış bu iki.
Kimseyi kırmak istemeden fotoğraf çekinmiş tek tek, o kadar kişinin arasında bir de imza nasıl verrsin haklı bence.
ATV saçma sapan haber olsun diye haber yapmış.
Beren o hareketi yapmasaydı üzerine çıkacaklarmış napsın.
Hiçte bihtere benzemiyor.

valla haber değeri bile yok olayın, ana haberde bunu vermeleri tuhaf geldi bana
etrafı birden insan doldu, müdehale etmese orda tacize bile uğrayabilirdi, hatta belkide uğramıştır
:hulya:

bencede saçma bi haber olmuş. ya insan bi pazara bile gidince sıkılıyor bunalıyor. ne var önümü açın demiş kız sonrada fotoğraf çektirmiş.imza istemişler kaç bin kişiye imza versin Allaşkına

ya hu kanala veya habere degil video ya bakiyorum ve videoda da simarik bir kiz goruyorum. kusura bakmayin ama oyle.
unlu olmak kolay degil tabii ki her yerde sevenleri, hayranlari cikabilir onlari terslemesi veya bagirmasi gerekmezdi. gittiyse oraya katlansaydi bi zahmet..

bencede bişey yok bende olsam aynısını yapardım
konuşma tarzı değişti sadece bu kızın ya havalı konuşuyor eskisine oranla
bende arkadaşların dediğine katılıyorum ana haber bülteni olmuş magazin haber bülteni iyice saçmaladı haberlerde artık
ankara ted kolejinde bunlar oldu diyinde sonrasındaki foto olayına nişye giriyolarsa

kızlar ben hiç şımarık bir tavır göremedim burda
biz orda onun yerinde olsaydık belki daha çok bunalır daha büyük tepkiler verirdik
valla tek tek de fotoğraf çektirmiş helal olsun herkes yapmazdı onun yaptığını aman banane der çekip giderdi

ya hu kanala veya habere degil video ya bakiyorum ve videoda da simarik bir kiz goruyorum. kusura bakmayin ama oyle.
unlu olmak kolay degil tabii ki her yerde sevenleri, hayranlari cikabilir onlari terslemesi veya bagirmasi gerekmezdi. gittiyse oraya katlansaydi bi zahmet..

şekerim sonuçta yönlendirme var, haber bereni karalamak için, rakip kanal sonuçta, insanlarda bundan etkilenebilir, orda foto çektirmek için açıyo ortalığı biriyle foto çektircek ama burnun dibinde bile insanlar var, fotoyu çeken yabancıların kafasını çekiyo yani, beren görünmüyo çünkü,
iyi bile dayanmış, koruması yok bişeyi yok, izdiham olabilir, ezilebilir, olmuyo mu izliyoruz tv de

ay beşir ölcek mi bu bölüm ne, baksanıza adnan bile oturmuş başında ağlıyo:hulya:

ay beşir ölcek mi bu bölüm ne, baksanıza adnan bile oturmuş başında ağlıyo:hulya:
oftdan yorumu gördüm damladım baktım yine chess, bugün de hep ona çalıştım :nazar:
bırak ölsün gı niye şaşırıyorsun kaç zamandır öldü ölecek onu bekliyoruz :roflol::roflol::roflol: :smiley-cool:

üff nerde chessimin eski aşkı memnu yorumları :nazar:

oftdan yorumu gördüm damladım baktım yine chess, bugün de hep ona çalıştım :nazar:
bırak ölsün gı niye şaşırıyorsun kaç zamandır öldü ölecek onu bekliyoruz :roflol::roflol::roflol: :smiley-cool:

üff nerde chessimin eski aşkı memnu yorumları :nazar:

beni seviyoo:1rolleyes::1rolleyes:

kaydirigubbakcemile3 Şeniz

kız sen de utanmasan gidecen öldürcen adamı, bırak ölmezse bihter onu öldürür, elini kana bulama, hiç şansı yok
kaydirigubbakcemile3

şımarmış
nolur nolur deyişleri yok mu bide:umursamaz:

çember daraldı diyo bide, 24 haziranda göreceksin çemberi aklinialirimsmile

dizide nefret ediyorum ama gerçek hayatta nefretlik bir yanı yok bence

behlüllllllllllll <3<3<3<3

X