Aşk-ı Memnu Kanal D

Beren Saatin canlı yayında ıntıhar etmesınden bahsedıorm tatlm
sempatiksalakcinni

Kızlar o dıılde bence canlı yayın çok kötü olucak... oyuncuların butun kabılıyetsızlıklerı ortaya cıkıcak donukluk teklemeler...adnan gercekmıs gıbı nasıl sınırlenıcek pekı...behlul kacıcak fln ayy nıhalın butun salaklıkları bıhterın yuruyuusu fln ortaya cıkıcak.. tum heycanımı smdıden kaybettım:eek:lmaz:

hımmm yok be canlı yayında ölmesin okadarda nefret etmiyorum ben bihtere sinir oluyorum berene değil
hoş berenciğinde poposu kalktı ama neyse yyinede ölmesi için neden değil

insallah bihtere behlulu nasil cagirdigini, ne dedgini sormayi akil ederler..
gerci bihter herseye oldugu gibi bi kilif uydurur ama neyse.

kıvanç çok yakışıklı
ya biraz önce bizimn sanatçıların makyajsız hallerine baktım

kıvanç hepsine binbasar erkek olarak ya çok güzel cildi gülüşü bakışları
ah bayılıyorum
keşke oda bana bayılsaydı ne güzel
olurdu geçinir giderdik offffff offffff

bu diziden sonra herkes kıvaç tatlıtuğ a aşık oldu ya :) ben değilim ama :)

benim duyduğuma göre finalı hep beraber izleyip orda canlı çekim yapıcaklarmış
filimi canlı bitirmek değil yani kıvanç böyle bişeyden bahsetti beyazda

'tüm ekip birlikte izliyor olacağız, canlı yayınlanmayacak' dedi beyaz show'da ama dün akşam kanal d haberde de kıvanç tatlıtuğ'un dizinin son bölümünün canlı olacağını ağzından kaçırdığını söyledi spiker :sm_confused:

'tüm ekip birlikte izliyor olacağız, canlı yayınlanmayacak' dedi beyaz show'da ama dün akşam kanal d haberde de kıvanç tatlıtuğ'un dizinin son bölümünün canlı olacağını ağzından kaçırdığını söyledi spiker :sm_confused:

onlarda yanlış anlamış olabilir ya da bilerek belki böyle bi söylenti çıkardılar ilgiyi arttırmak için
ama sanmıyorum ya canlı yapmak gibi hata yapacaklarını
binbir gece faciasından sonra hele
:hulya:

kızlar kıvanç dediki bir ilk olacak ve final canllı olacak 2 bölüm kaldı dedi
sonrada beyaz ayağa kalktı ve tüm dizi ekibi canlı izliyeceksiniz dimi dedi durumu düzeltti kıvançta suratı değişti hatta

kızlar kıvanç dediki bir ilk olacak ve final canllı olacak 2 bölüm kaldı dedi
sonrada beyaz ayağa kalktı ve tüm dizi ekibi canlı izliyeceksiniz dimi dedi durumu düzeltti kıvançta suratı değişti hatta

beyaz demedi kivanc dedi tum dizi ekibi birlikte izlicez dedi beyaz canlimi olacak final dedi kivancta hayir tabiki diye cevap verdi

bence hepsini canlı yapmazlar, yapamazlar neden yapamazlar düşünsenize tüm dizi gece mi çekilmiş olacak sadece bir akşammı izleyeceğiz dizide... Ayrıca kendi sesiyle oynamayanlar var. Hatırlarsanız binbir gece de canlı dedi millet sandı ki tüm dizi canlı ama öle değildi. Bunda da dizi normal yayınlanacak önceden çekilecek yani ama oyuncular hazır bululnacak canlı şekilde ve öyle veda edecekler.. Yoksa başka türlüsü olmaz...

huri koptum vallaha süpersin hele sarıyerde şeref turu atılması ayrı bi olay ya :))))))))))))))))
düşünsene teneke gibi..bihterim o lüle saçları behlülün sepet kafası dan dan dilleri yere değecek sürünürkenekötükedihüso

file.ashx

Kıvanç Tatlıtuğ, Grease müzikalinde İngilizce şarkı söylediği görüntüleri izlediniz mi kızlar, çok hoş görünüyodu valla beyazlar içinde. Hepsi1 kızlarına sordular nasıldı diye kızların dibi düşmüş gibi görünüyodu
kaydirigubbakcemile3
izledim çok güzel ve seside hoş doğrusu..menekşe halil dizisinde hasta oldum adama daha iyileşemedim kolay kolayuda iyileşemem...

kıvanç çok yakışıklı
ya biraz önce bizimn sanatçıların makyajsız hallerine baktım

kıvanç hepsine binbasar erkek olarak ya çok güzel cildi gülüşü bakışları
ah bayılıyorum
keşke oda bana bayılsaydı ne güzel
olurdu geçinir giderdik offffff offffff
akannehir

gümüştede seviyodum ama menekşe ile halil dizisinde aşık oldum ona
vereliniortak:jeyyar:a.s

bence hepsini canlı yapmazlar, yapamazlar neden yapamazlar düşünsenize tüm dizi gece mi çekilmiş olacak sadece bir akşammı izleyeceğiz dizide... Ayrıca kendi sesiyle oynamayanlar var. Hatırlarsanız binbir gece de canlı dedi millet sandı ki tüm dizi canlı ama öle değildi. Bunda da dizi normal yayınlanacak önceden çekilecek yani ama oyuncular hazır bululnacak canlı şekilde ve öyle veda edecekler.. Yoksa başka türlüsü olmaz...
ainen katılıyorum..bencede böyle olacak..
yani iki bölüm sonra gercekten bitiyormu???????
:çok üzgünüm:a.s:tomato::sm_confused:

X