Aşk-ı Memnu Kanal D

ne canlısı ya..
biz oyuncuların performansını biliyoruz zaten canlı yapmadas ki amaç nedir yani...
aynı havayı aynı şeyi verirmi yaaaa.saçmalamasınlar basmıyım setlerini ...bence final bölüm çekilmiştir ya...çoktan çekilip bitmiştir bence ....dalga geçiyorlar bizimle önceden önceden bitiryorlar bölümleri ...haftaya oyuncular tatile gitmeye başlar hatta...

binbir gecenin canlı çekimi berbattı o havayı alamamıştık bundada aynısı olur kesin... naptırıcaklar yani bihter online intihar mı edicek yada neyse ney yani bence olmaz hiç.. bu denendi ve başarılamadı....

nuray cım hangi erkek karşısında çırılçıplak soyunan kadına karşı koyabilir. behlül suçsuz demiyorum ama heryerde her köşede bihtr sıkıştırdı behlülüüü halendaha devam ediyor.

Kızlar!!

Yeni konu açmak istemedim...
Ben Aşk-ı memnu nun eski filmini izlemek istiyorum.
Müjde ar ın oynadığı, tümünü nereden bulabilrim
bi bilginiz varmı ?

Kızlar!!

Yeni konu açmak istemedim...
Ben Aşk-ı memnu nun eski filmini izlemek istiyorum.
Müjde ar ın oynadığı, tümünü nereden bulabilrim
bi bilginiz varmı ?

youtubeda var canım :)
giremıorsan yardımcı olabilirim.

aslinda evet hic de heyecanli bitmemisti binbir gece..
belkide sasirtmaca yapmak icin denilmis olabilir.
ama genede canli olma ihtimali yüksek bence..

tüm bölümler varmı ?
teşekkürederim girmenin yolunu biliyorum yerimseniben kaydirigubbakcemile3

tamam canımopuyorumnanaktan
aşkı memnu müjde ar yaz çıkar zaten hemen:)
ben öyle izledim:)

tvde bi yandan tekrarı açık
az önce kaçırdıgım bişey denk geldi kulağıma
"Nihal bile anlıcaktı" muahahahhahahhaaa
herkes farkında demek saftorik klorağımın :roflol::roflol:

Behlulun amcasina sorumlulugu acisindan soyledim.Eger isteseydi Bihteri bir sekilde reddederdi kaldiki zaten Bihter i bu iliskiye ilk surukleyen Behlul soyunmaya gerek yok Behlul icin bir kadinin kalbi atsin yeter.Mdesiz sey kadinlari kullanma pesinde, iyi oluyor Bihterin onu SIKIstirmasi huzuru olmasin yuzu gulmesin.Ama Bihter de cezasiz kalmasin ihanetin bedelini ikiside odesin

perşembe sonunu izleyememiştim
tekrarını izledim biraz önce.
biheter nasıll gülüyor öyle ya
behlülde hayal kırıklı yaşadı hiç
böyle birşey hayal etmemişti.
yazık oldu çoçuga.

pehlül ne hevesle gitti ama pihterin yanınaaklinialirimsmile
morardı kaldıkaydirigubbakcemile3
ednan bu bölümde pihterle yattı nihayetsempatiksalakcinni
şefkate ihtiyacı yoktu o gece pihterin :kedi:
pihterin geceliklerine hastaym yalnız

alkisalkisalkisalkisalkisalkis

dur-ydunuzmu
kıvanç tatlıtuğ final canlı yapıalcak demiş.
şu iki yık fıstık gibi giden diziyi böyle canölı manlı yapacaz derlerse rezil ederler walla.
hatırlıyomusunuz
binbirgecenin de bi sezon finali böyle canlı olmuştu .Allahım rezil olmuştu hepsi. ne söyleyecekelrini bile bilemediler felaketti.
aşkı memnu böyle bi hataya düşerse 2 yıllık bütün emeklerini kepaze ederler

bencede canlı olmasın,üstüne uğraşınca daha heyecanlı oluyor,canlı olursa büyük hüsran olur

bugün ankara kolejiydi sanırım,beren saat orda törene katılmış,haberlerde gösterdiler,allahım bihterin aynısı yaa aynen bihter gibi davranıyor,ay bunaldım açılın falan diyor,yapmacık şekilde çocukları kendine çekip fotoğraf çektiriyor,bir izleyin derim resmen bihteri gördüm berende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…