Aşk-ı Memnu Kanal D

düğünde beşir aldatma olayını projeksiyondan davetlilere sunum yapsın istiyorumsempatiksalakcinni

adam kaç yıldır verem güya ama bizi bile gömecek vallasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Final gecesi ortaya çıkacak
Beşirin aslında bir zombi olduğu.
Zaten ölümsüz
Siz bakmayın ondan öyle kireç gibi surat mosmor gözaltlarıyla geziyor ortalıkta.
Ondan ölmez o :)

Final gecesi ortaya çıkacak
Beşirin aslında bir zombi olduğu.
Zaten ölümsüz
Siz bakmayın ondan öyle kireç gibi surat mosmor gözaltlarıyla geziyor ortalıkta.
Ondan ölmez o :)

zombi ha, benzemiyoda değil yanikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

zombi ha, benzemiyoda değil yanikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Tabii canım bütün ipuçları oraya çıkıyor gerçeği:1ninca:
Bak mesela beşirin tipine kireç gibi surat mosmor gözler
bütün dizi köh köh diye gezip ölmemesi
sonraaa ultrasonik görüntü alabilen röntçü gözleri:1shok:
ha bi de son bölümde katyaya dönü öyle bi nabersyerimseniben dediki
hah tamam dedimnaniknanik

senaristlerin de twilight özentiliğini eklersek,
neden olmasınsengözlerimebaksanab
haa vampiiir ha zombiiişakkıdı

Son düzenleyen: Moderatör:
Peyker demiş ya süpriz final olcak diye nasıl bir süpriz son olabilir ki?
Hani dizinin sonu esere sadık kalacaktı pöfffff

bide bakarsın dizi aynen bu şekil bitiyomuş, adnan öğrenmiyo, behlülle nihal evleniyo falan

yada en süpriz son behlülle bihterin kaçması olur düğün günü
:hulya:

Hahahhahaa final canlı yapılcakmışşşş kıvanç dedi:roflol:
doğaçlama bi son olcak heralde
ya da aşağıda bi numara olur 2020ye mesaj at
finali sen belirlekaydirigubbakcemile2
trde ilk interaktif dizi finali muahahhaaa

eğer öyle olursa kesinlikle vasat bi final bizi bekler...
binbir geceyide böyle şişirmişlerdi canlı olacak vıdı vıdı diye..
saçma sapan bi son olmuştu .
1 ay dalga geçmişti tüm medya :nazar:

evet israrli bir sekilde bihteri sucluyorum ve evet nefret ediyorum bu karakterden nedeniyse,

kisiliksiz,bencil,sadakatsiz birisi olmasidir.kendisi evli bir kadin oldugu halde ne yagindan nede balindan vazgecmedi her buldugu bos vakitte behlulun koynuna girmeye cekinmedi.

ben behlulu savunmuyorum ki behlulde suclu en az bihter kadar ama benim nazarimda evli olan taraf daha sucludur.
evli olan kisinin sorumlulugu,sadakatligi vardir.bihterde bunlar varmiydi acaba?
madem esini aldatacakti yada esini sevmiyordu.
gitsin isi resmiyete dokup bosansaydi tabi buna cesareti olsaydi yapardi.
bosandiktan sonra ne halt yemek istiyorsa yeseydi.neden bosanmada behlule kendini sergileme geregi duydu arsizligindan ve sadakatsizliginden cunku.

bosanmadi ama, bir eli adnanin cuzdaninda diger bir eliyse behlulun neresindeydi acaba?

bihter daha suclu benim nazarimda simdi umarim anlasilmisimdir meg hanim...

supersın cannımmm aynen katılıyorumm

bihter bu gecelıgın sıyahını gıyınmıstı daha oncekı bolumlerde.
yanlıs mı hatırlıyorum.hatta o zamanda cok begenmıstım cok sıkk

behlül suclu bence.cok ayran gönüllü kadilara da fazla zaafi var .onunla bununl a oluyo .herkesin hayatini mahvediyo.bir yaprak misali oraya buraya savruluyo.ayaklari yere basan biri degil.bihter onu sevmis ti .her seyi birakip cekip gidecekti.tek hatasi adnan bey gibi babasi yasinda biriyle evlenmesi. o yüzden behlülün yakisikliligina ve gencligine asik oldu.behlül se yeni maceralar pesinde kostu

Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde;
Nihal’in Behlül’e sürpriz doğum günü yapmak istediğini öğrenen Bihter, güvenini yeniden kazanmak için büyük bir fırsat elde ...ediyor.
Gece boyunca Behlül ve Nihal arasındaki yakınlaşmaya şahitlik eden Bihter, yasak aşkını yeniden kazanmak için planlar yapacak.
Hayatının aşkını bulduğunu düşünen Fırdevs Hanım, beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalırken, durumu gittikçe ağırlaşan Beşir ve Adnan Bey için yüzleşme zamanı geliyor.

Ben meg arkadasima katiliyorum tek bedel Bihter e odetilmemeli.Cunku Bihter Adnan in hayatinda ne kadardir var ne gecmisleri var evlenmeden once birkac yerde karsilasma mezarlikta birkac sohbet bu kadar ama Behlul oyle degil amcasiyla hem babalik hem amcalik bagi var uzun yillar once kimsesiz kaldiginda ona kucak acan bir adam var karsisinda onu bolluk ve zenginlikte buyutmeseydi sosyete o piriltili cevre nerde tanirdi Behlul Haznedar i kisaca onun amcasina karsi sorumlulugu sadakati uc gunluk Bihter den daha fazla olmaliydi.Bihter cirilciplak soyunsa onunde yinede asla yuzvermemeliydi.O kadar zavalli ve igrenc ki ihanetin uzerine birde Nihali kullandi hatalari katlanarak buyuyor.Simdi bu tabloda Bihter den suclu olan Behlul degil mi?Bihter belki en basta kacalim dediginde gitseydi Bihter bu kadar kuculup Adnani kullanmayi birakacakti.Toplumda malesef erkekler cabucak aklaniyor ariniyor ama kadinlar icin durum farkli.Herzaman vurun kahpeye peki o kadini o duruma dusurup kullanan adamlara ne demeli Bihter suclu ama Behlul daha fazla suclu

behlül suclu bence.cok ayran gönüllü kadilara da fazla zaafi var .onunla bununl a oluyo .herkesin hayatini mahvediyo.bir yaprak misali oraya buraya savruluyo.ayaklari yere basan biri degil.bihter onu sevmis ti .her seyi birakip cekip gidecekti.tek hatasi adnan bey gibi babasi yasinda biriyle evlenmesi. o yüzden behlülün yakisikliligina ve gencligine asik oldu.behlül se yeni maceralar pesinde kostu

Ben meg arkadasima katiliyorum tek bedel Bihter e odetilmemeli.Cunku Bihter Adnan in hayatinda ne kadardir var ne gecmisleri var evlenmeden once birkac yerde karsilasma mezarlikta birkac sohbet bu kadar ama Behlul oyle degil amcasiyla hem babalik hem amcalik bagi var uzun yillar once kimsesiz kaldiginda ona kucak acan bir adam var karsisinda onu bolluk ve zenginlikte buyutmeseydi sosyete o piriltili cevre nerde tanirdi Behlul Haznedar i kisaca onun amcasina karsi sorumlulugu sadakati uc gunluk Bihter den daha fazla olmaliydi.Bihter cirilciplak soyunsa onunde yinede asla yuzvermemeliydi.O kadar zavalli ve igrenc ki ihanetin uzerine birde Nihali kullandi hatalari katlanarak buyuyor.Simdi bu tabloda Bihter den suclu olan Behlul degil mi?Bihter belki en basta kacalim dediginde gitseydi Bihter bu kadar kuculup Adnani kullanmayi birakacakti.Toplumda malesef erkekler cabucak aklaniyor ariniyor ama kadinlar icin durum farkli.Herzaman vurun kahpeye peki o kadini o duruma dusurup kullanan adamlara ne demeli Bihter suclu ama Behlul daha fazla suclu

aynenn katılıyorum arkadaşlarıma vereliniortak

DIKKAT DIKKAT :teytey:

Kivanc Tatlitug dün aksam ki beyaz show da finalin nasil bitecegi hakkinda agzindan birseyler kacirmis.son bölüm ayni binbir gecenin sonu gibi canli olucakmis...:icecream:

Son düzenleme:
bence final canlı olcak... kıvanç öyle bi dedi ki sonra beyaz hemen toparladı... tamamı elbette olmaz ama düğüm noktası canlı olcak gibime geliyo...

X