Aşk-ı Memnu Kanal D

Ayy dün izleyememiştim ama şimdi izledim bölümü.
İnnamıyorum ya o nasıl bir final sahnesiydi.
Yani behlül bu saatten sonra bihterin yüzüne bakarsa var ya:kızgın:
Ben bile delirdim resmen izlerken..

şu topiğe yorum yazmaya çekiniyorum ama kitabına göre gitseler süper olur bence,beşir işte küçük hanımı öldürüyorlar derken o sırada behlül kaçıyo evden bihter de silahı alıp yatak odasında kendini vuruyor,başka türlüsüde güzel olur ama bihter intihar etmeli bence...

kızlar bakın ekşi sözlükte buldum..ben yarıldım okurken vallaaa..
sizde kaçırmayın diye kopyalıorumm..

5191.son bolumunde goze takilan birkac mal hareketin oldugu dizidir:

1. nihal'in "doktora da 2-3 sene surer" adli ..tunden sallamanin en guzel ornegini verdigi yorumu (neresiymis bu 2-3 sene doktora yapilan yer merak ediyorum, sirinler ulkesi mi?).

2. bihter'in dogumgunu partisine gelen behlul'e "surpriiz" dedikten sonraki bebek taklidi yapan kiz misali el cirpip eherey meherey diye gulusu, bi kendi etrafinda donmedigi eksik kaldi (o anda neden herkes oldugu yerde kalip alkislamak yerine behlul'un uzerine dogru yuruyup adami asansor tarafina dogru sikistiriyor anlamadim, hepinize sarilamaz ya ayni anda adamcagiz, salaklar).

3. behlul o surpriz aninda etrafina bakarken birden ortaya cikan bulent'in insani ergen erkek cocugundan tiksindiren tipi (bi de bi cirkin gulmus ki...behlule o anda dank etmistir bence durumun bayikligi).

4. surpriz dogumgunu partisi mi kaldi ya? cok kizsalsin nihal. daha degisik bisey dusunemedin mi?

5. bihter ile adnan'in neyi temsil ettigini bir turlu cozemedigim "aile onunde tango yapma" tutkusu. sen bacagini adnan'in pacasindan yukari surterken digerleri nereye surtsun bihter?

6. behlul son sahneden sonra tuvalete gitmek icin izin istedi mi merak ediyorum, malum, bihterle vedalasmaya hazirlanmis yazik...

7. behlul'un otele gelirken arabayi manyak gibi son hizda surup zart diye park etmesinin akabinde, arabaya kosan valeye "bi dagga bi dagga" diyip parfum sikmaya bes dakika ayirmasi, ruhsal cozumleme gerektiren bir hareket degil midir? benim bildigim bu tarz hareketleri seri katiller filan yapar, boyle garip, degisik filan olmak icin (amerikan filmlerinde olur ya hani anladiniz iste).

8. son olarak yonetmene bi maruzatim var. bu bolumde kamera cok gereksiz hareket ettirilmis, katya'nin nesrin'i aradigi mutfak sahnesinde firini cektiniz, patatesi cektiniz, yahu ben de diyorum firindan bihter ile behlul filan mi cikicak, ya da tencereden besir'in kafasi mi cikicak...gerilim yarattiniz kardesim. ayni heyecanli kamerayi ednen bihter'i soyarken gorduk, bi sag omuza bi sol omuza gitti kamera. yeni teknik mi bu?

Şeniz

ya tam kitaba gore olsa cok bariz bisey olur yani heyecan kalmaz bence kimbilir ne entrikalar donecek sonunda bihter baska turlu intihar edebilir yada biri onu oldurcek ednan olayi duyduktan sonra kafayi tirlatabilir oda kendini oldurebilir nihal bayilir bidaha ayilamaz bitkisel hayata girer behlul hemen parfumu surup evden kacar (nolur nolmaz yolda yeni biriyle tnisabilir herzaman hazirlikli olmali)sempatiksalakcinni

ya tam kitaba gore olsa cok bariz bisey olur yani heyecan kalmaz bence kimbilir ne entrikalar donecek sonunda bihter baska turlu intihar edebilir yada biri onu oldurcek ednan olayi duyduktan sonra kafayi tirlatabilir oda kendini oldurebilir nihal bayilir bidaha ayilamaz bitkisel hayata girer behlul hemen parfumu surup evden kacar (nolur nolmaz yolda yeni biriyle tnisabilir herzaman hazirlikli olmali)sempatiksalakcinni

:roflol:

final yaklaşdıkça iyice saçmaladılar.bitsede kurtulsak...
matmazelin çekim için yaptığı konuşma baya etkileyiciydi..ama niye susup konuşmuyor ednanla anlamış değilm..
madem ağlıyor neden susuyor..beşir de susmaya devam etsin ..:umursamaz:

pihterin mutfakdakileri aşağılaması çok itici kendini daha çok aşağılatıyor...nesrin hanımlar..
sanki kraliyet ailesi diye dalga geçişi her zamanki gibi çok sinir bozucuydu..

bide o tango sahnesi gerçekden çok gereksiz bir detaydı..niye tango yaptılar hala anlamış değilim:bbo:...
pihterin amacı malum pehlülü başdan çıkarmak...gene ednanı kullandı ..gamyoncuiremsu

pihterin mutfakdakileri aşağılaması çok itici kendini daha çok aşağılatıyor...nesrin hanımlar..
sanki kraliyet ailesi diye dalga geçişi her zamanki gibi çok sinir bozucuydu..

bizim toplum böyle dicem de değil, toplumun bi kısmı böyle herhalde diyelim, hizmet sektöründe çalışanlar aşağılanıyor, bu topikte demin ekşi sözlük lafı geçti bi bakayım dedim bende, biri nesrinle dalga geçmiş, hizmetçisi "bile" kotarmak sözcüğünü kullanıyo diye, sanırsın ki nesrin çince konuştu:1shok:
bu dizilerle iyice destekleniyo yani bu durum

kızlaaarr demeden edemicem dün akşam peykerin üstündeki apoletli beyaz tshirtine bayıldım yaaa

herkesten aşağılık valla yazacakıtım arkadaşlar benden önce davranmış

bide yeni balayından gelmiş kızı masustan yorucu işler yaptırıyor yine diyorum yerin yok bihter salağı

bende bayıldım gulmekten annemın dedıgı ılk lafff aaa sutyende takmamı kadın

Kavga,küfür,hakaret vs mi gördünüz azra hanım..?
ben gördüğüm birşeyi yansıttım burada,kanıt istenlere de kanıtlarım.
neden kapansın ki topic böyle saçma bir sebepten..??
uyarınız için çok teşekkür ederim.

bn kavga küfür hakaret var demedim
sadece tartışmayın dedim
mod olarak da hakkım uyarmak
çünkü bu tarz yazıların ardından tartışma ile başlar kavga ile biter genel olarak
bnde genel bi uyarı yaptım
zaten topikde bi gergin hava hep oluıyor nedendir bilmem dizinin heyacanı fazlasıyla burda da yaşanıyor ondan sanırım

selam herkese

ben fragmanı açamıyorum
izleyen biri varsa anlatabilirmi
noluyo haftaya çok merak ettim lüffennnnnn sırnaşık şey

X