Aşk-ı Memnu Kanal D

firdevs hanımı unutmuşum;
firdevs hanım ''nihal bile anlayacaktı nerdeyse'' bu kadar aşağılama görmedim ben yaa,anlamaz o firdevsciğim rahat ol,behlülle ikisini gözleriyle görse bile hayal gördüm heralde der gider behlülden özür diler...

nihal bu bölümde kaç defa teşekkür ederim demiş acaba.hani bişey verildiğin de teşekkür etnmesini öğreten anneler olur ya hadi annem teşekkür et çocukda teşekkür eder. teşekkür ederim.

ahh nazlı-20 cim valla ben tokyo olayında falan değilim zenginliğin. nihalin odamı dağıttım haberiniz olsun demesi bile ah ah dedirtti bana

bihterin çalışanları sürekli aşşalaması beni deli ediyor ya. hani uyuz hizmetçiler olsa neyse . gayet de efendi efendi insanlar

bihterin yırtık taytını gördünüz mü? bu da moda olur artık,yakında görürüz mağazaların camında ''BıHTER TAYTI GELDıııı'' diye:dilcikar:

oraya yazanlar da biziz güzelim herşeyi düşünmüşsün bunu düşündün mü?çok zekisin ayrıca önceden de belirttiğim gibi burda popülerlik kazansam nolacak kazanmasam nolacak?yine ayrıca herkesin aklına gelen benim de aklıma geldi aynı laflar yazılmadı dikkat ettiysen.alıntı yok yaniii

oraya yazanlar da biziz güzelim herşeyi düşünmüşsün bunu düşündün mü?çok zekisin ayrıca önceden de belirttiğim gibi burda popülerlik kazansam nolacak kazanmasam nolacak?yine ayrıca herkesin aklına gelen benim de aklıma geldi aynı laflar yazılmadı dikkat ettiysen.alıntı yok yaniii

kaydirigubbakcemile3
niye üstüne alındın ki..?
sana mı yazdım,adın mı geçti.??

ay fragmandakı gecelık süper yaaaaaaaaaa bıhterın ustundekıııı ay ayyyyyy,kız kalıte gördu dızıde oynadı da hayatnda gıydımı acep bunları aklinialirimsmile penyecikaydirigubbakcemile3
koca agızlı ya mıgdem bulandı dun benımde gorunce,bu besırde hala ölmedı yaaa ufff kedı gıbı kaç canlı bu yaaa ıcım kalkıyo o pudralı suratını göruncealsanaalsanasmilesu dızı bıtsın en cok kocam sevıncek sanırım kurtlar vadısı ona kalcak...

ekşi sözlükte ki yorumları buraya kopyalayıp popülerlik kazanmak ne güzel taktik :)
yapanları tebrik ediyorum..
ama hem o tarafı hem bu tarafı okuduğum için sıkılıyorum..
geçen haftalarda da yapıldı ama bu hafta söyleyeyim dedm artık..

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=aşk-ı memnu

annem babam ablam ve bir çok arkadaşım bir sürü yere üyeyiz canım,burdaki herkes yalancı ve özenti olmak zorunda değil,herkesten şüphelenir olmuşsunuz artık,ordan burdan en ufak açığını yakalamaya çalışıyosunuz ama atladığınız bişey var yaa karşındaki doğru bi insansa?hayır diyelim yakaladınız bi açık ee nolacak?sizi yurtdışında FBI'a falan mı alacaklar?umarım bi gün birinin bi açığını yakalarsınız ne diyim yani...

katya da gider ayak koca buldu ya ne diyeyim ben kendimekaydirigubbakcemile3

ednan dün pihteri nihayet yatağa attı aklinialirimsmile

hilminin evi neydi öyle bee sempatiksalakcinni

matmazelin bilem özel şoförü var bunlar tahmin ettiğimden de zenginmiş kaydirigubbakcemile3

annem babam ablam ve bir çok arkadaşım bir sürü yere üyeyiz canım,burdaki herkes yalancı ve özenti olmak zorunda değil,herkesten şüphelenir olmuşsunuz artık,ordan burdan en ufak açığını yakalamaya çalışıyosunuz ama atladığınız bişey var yaa karşındaki doğru bi insansa?hayır diyelim yakaladınız bi açık ee nolacak?sizi yurtdışında FBI'a falan mı alacaklar?umarım bi gün birinin bi açığını yakalarsınız ne diyim yani...

Arkadaşım sana niye sorun oldu,oraya söyledim lafı..?
Ekşi'de ki bütün üyeler sizsiniz öyle mi..?
Peki ne mutlu babanız ekşi'de aşkı memnu entry giriyorsa bayanssulusmile
Ordaki yazıları buraya kopyalamak özgüven eksikliğidir,karakter bozukluğudur.
Başkalarının zeka içeren yorumlarını ben yazdım demek bir rahatsızlıktır.
Anlamadığım niye bu kadar zorunuza gitti..?
Adınız bile geçmedi yahu...

Son düzenleme:
Arkadaşım sana niye sorun oldu,oraya söyledim lafı..?
Ekşi'de ki bütün üyeler sizsiniz öyle mi..?
Peki ne mutlu babanız ekşi'de aşkı memnu entry giriyorsa bayanssulusmile
Ordaki yazıları buraya kopyalamak özgüven eksikliğidir,karakter zoukluğudur.
Başkalarının zeka içeren yorumlarını ben yazdım demek bir rahatsızlıktı.
Anlamadığım niye bu kadar zorunuza gitti..?
Adınız bile geçmedi yahu...

umarım FBI'a girersin,ama dert etme ilk seni alırlar yeter ki yanlış kişilerden şüphelenme.

geçen hafta diyince popülerlik deyince üstüme alındım sen de populerlik peşindesin baksana canım

ihtiyacım yok buraya gelip başkalarının cümleleriyle karakter oluşturmama..
Kendi yazdıklarımla edindiğim bir okuyucu kitlem var,biraz da kopyalamalar bu yüzden canımı sıkıyor.. birçok yazımı forumlarda buluyorum ben yazdım diye ekliyorlar.
şu yapılan aynı şey hemen hemen insanları kandırmak çok çirkin.
Orayı okuyorum birkaç saat sonra burada görüyorum yazılanları,ayıp bence..
Yapanın karakteri zayıf ne diyeyim..

benim anlatmaya çalıştığım herkesin aklına gelen başkasının aklına gelebilir,hatta biri de demişti bana bu düşündüklerini ben de düşünmüştüm diye ama ben ona sen alıntıcısın dedim mi demedim,kendimi korumama gelince ben de bu ekşi sözlüğü geçen hafta gördüm aklıma da gelmedi değil aynı şeylere değinmişiz kkdakiler çok şüpheci bana alıntı yapıyo demesinler yalancı duruma düşürmesinler sakın diye ama dikkat edin ordaki lafların aynısını almışlığım yoktur,aynı olanlar da örneğin behlülle nihalin konuşmaları o da her yerde aynı zaten...

o gecelikten bende istiyorum acaba hatay pazarında bulabilirmiyim sempatiksalakcinni
behlül neden ağlıyorki merak ettim???
beşire çok acıyorum yazık oldu ona cemileyle keşke evlennseydi :umursamaz:
birde bihter ağzını yaya yaya waaaww diye bağırırken doğum gününde adnan nedense bi tuhaf baktı ondaki o heyecanı yadırgadı sanki??
bu dizi bitince acaba yerine ne koyacaklar..

X