Aşk-ı Memnu Kanal D

pek izledim sayilmaz.
simdi bu yeni versiyonu bitince eski versiyonu koyalar tv ye,,, ayni sekilde izlenme rekoru kiracagina adim gibi eminim aklinialirimsmile

daha cok para kazanicak bu diziden kanal d ve oyunculari...

ayy otel odasını nasıl açıkladı bihter hiç anlamadm ayrıca gülüşüne bittimmmm :)

ask-i memnu parfümü
ask-i memnu giyim markasi
ask-i memnu prezervatif( reklamda söyle aski memnusuz bir gecenizin, memnun aska dönüsmesini istiyorsaniz bunu kullanin ):1rolleyes:::lepi:

say say bitmez bu ise iyi bir ticaret adaminin el atmasi lazim aklinialirimsmile

kızlar matmazelin çekimlerini göstermediler çünkü merak uyandırmak için akıl var mantık var
çekim ekibinin karşısında anlatacak hali yok bildiği varsada anlatmaz
ama matmazel biliyor bence çok ağladı hiç böyle olmamıştı
birde olay cd de değil beşirin dudaklarında o söyliyecek en sonunda dayanamayıp

kızlar birde ben beşirle nihal sahnesinde çok duygulandım ya beşire çok acıyorum
çocuğun başını yedi o bihter yerin yok kızım senin 3 erkek 1 kızı mahvettin aileye karabulut gibi çöktünüz ananla sen

bihterin giydigi tayt hic hosuma gitti neydi o oyle yaw yirtik pirtik adi moda:)
ama sort cok yakismisdi cok zayif ah ah bide kendime bakiyorum davul gibiyim bu diziler kotu ornek oluyor

Canim benim karnindaki melekle sen o tum dizideki kadinlardan daha guzelsin emin ol.Allah senin yuzune nur vermistir.Darisi tum isteyenlerin basina insallah.

ay son sahnede bihterin ağzı ne kocaman çıkmış ya, gülerken yutacaktı valla adnanısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

bölüm finalini izlediğimde aklıma birkaç sene önce izlemiş olduğum şu sahne geldi.

caaaanım sahneyi sadece bir bölüm finalciği olarak harcamışlareyvahedigeldismile

aslında azıcık (ki buldum sahneyi) buradan ilham alsalarmış bence diziye en yakışabilecek bir final sahnesini kaçırmamış olurlardı:jeyyar:

ece ile melek ikilisine bu gafletlerinden dolayı diyebilecek söz bulamıyorumlmaz:

http://www.youtube.com/watch?v=zbBu9C_zjaE

http://www.vtunnel.com/index.php/10...1092f61b7f71ed16b8a5ec254762e09203b6264b15147

nihalin gözlükleri neydi öyle lcd ekran gibi,parfümde skiyor behlül birde giderken ,bihtere gözel kokayim dedi

dünkü bölüm fazla heyecanlı değildi neyse başlayayım yorumlarıma,
1-nesrin katya'ya tel no.su için ''aramayacağım ama yine de ver'' diyor,o zaman ne alıyosun no.sunu hayret bişiy yaa...
2-bihter de ben gibi ayna karşısında kendi çapında saç maşalıyor,eee ne anladım ben o zenginlikten???akannehir
3-behlül ''nihalin eğitimine devam etmesini istiyorum,ben de master yapıcam'' allasen behlül 4 yıllık okulu bile 8 yılda anca bitirmişsin master senin neyine? çılgınsın meeaannn
4-tokyo'ya gideriz,,,başka sefere... of lan offf zenginler
5-behlülün haftaya doğum günü varsa eğer behlül ikizler burcu oluyor bu durumda,burcunun özelliklerini de taşıyor yani ((sıkılınca daldan dala konmalar felan)) çılgınsın behlülaklinialirimsmile

canım yaaa..
kıs senin yorumlarına bayılıom vallaa..
hala gecen bölümki yorumlarına gülüorum
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…