Aşk-ı Memnu Kanal D

herkes aynı dertten muzdarip anlaşılan.kurtlar vadisinden madur kadınlar kulubü.kızlar el birliği ile 24 haziran günü eşlerimizi eve almıyoruz varmısınız.

ben varım bacım
hatta bunları bi eve toplıyalım
biz de bi eve toplanalım:enbuyukkk:

bolum bitti birkas soru kaldi kafamda..sait adana ne anlatti?gostermediler hic ...bihter otel odasina behlulu ben getirim deyince nihal nasil getireceksin diye sormadimi?

o tezgahi daha oncede anlatmisti zaten bilmiyorumkismile bide bihterin tayti kendinin taytiyla ayniydi (evcilik oyunundaki kiz)

yorumlara koptum yaw:roflol::roflol::roflol::roflol:ay allah korusun bebisim dusecekl gulmekden:roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar yeni fragmanda adnanın bihterle behlüle bakışına bakın
saitin anlattıkları kafasını karıştırdı adnanın bence

adnan kokuyu aldimi ne o ne hallerdi oyle fragmandaki halleri?

allah bu bihteri top etsin insallah bende saydiririm.

eger bihterin akli yerindeyse bende bule olim-tatlicadiarzu-

o ne gulustu be ben korktum halinden ekrandan firlayacakti boynuma oturcak diye.

behlulde aptal gibi gitti.oglani rahat birakmiyorki son bir kes daha behlul son bir kez daha ne rezilmis ya ne pislikmis.

sonun yakin bihter son gulen iyi guler merak etme.

iki yuzlu yaratik ne olacak:dilcikar:

bihterin giydigi tayt hic hosuma gitti neydi o oyle yaw yirtik pirtik adi moda:)
ama sort cok yakismisdi cok zayif ah ah bide kendime bakiyorum davul gibiyim bu diziler kotu ornek oluyor

akannehir

besirde 1haftayla kacirdi gecen hafta gelseydi bihterle behlulun koru partisini dikizlerdi ama olsun iyi yere yerlesti bi durbun edinir biyerden yattigi yerden dikizler artiksempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…