Aşk-ı Memnu Kanal D

niye oyle diyorsun mirayhale o senin gibi hamile olmadi kadin gitti gitti aldirdi.sex hayatimi ve vucudumu etkilemesin diye.alimallah sonra performansi duserdi nasil idare ederdi adnanla behlulu

anlayacagin o seni kiskansin bibek

behlül cok kötü oldu.hayati boyunca unutamaz bunu.
daha sonraki bölümde bihter, behlülün sabrini iyice zorluyacak gibime geliyor.behlülde sinirlerine hakim olamiyarak bihteri öldürecek.süpriz son bence böyle olur.
böylece behlül hapise, bihterde mezara..
nihal de kurtulmus olucak hayatinin en büyük hatasini yapmaktan.

besirde 1haftayla kacirdi gecen hafta gelseydi bihterle behlulun koru partisini dikizlerdi ama olsun iyi yere yerlesti bi durbun edinir biyerden yattigi yerden dikizler artiksempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

behlül cok kötü oldu.hayati boyunca unutamaz bunu.
daha sonraki bölümde bihter, behlülün sabrini iyice zorluyacak gibime geliyor.behlülde sinirlerine hakim olamiyarak bihteri öldürecek.süpriz son bence böyle olur.
böylece behlül hapise, bihterde mezara..
nihal de kurtulmus olucak hayatinin en büyük hatasini yapmaktan.

:içelim:

öff ya beşir de ölsün artıkk...şu anahtarı sağlam birine versin!!!bitterin elinden cemileye..cemileden sülümana ..sülümandan matmazele..matmazelden beşire..beşirden çöpe..uyuz oldum yaa...kaç bölümdür oyalıyolar..bütün gelişmeleri son bölüme koymuşlar belli.pufff

niye oyle diyorsun mirayhale o senin gibi hamile olmadi kadin gitti gitti aldirdi.sex hayatimi ve vucudumu etkilemesin diye.alimallah sonra performansi duserdi nasil idare ederdi adnanla behlulu

anlayacagin o seni kiskansin bibek

:roflol::roflol::roflol:ay cok iyi moral oldun canim yaw.
herhalde 2 tane cana kiydi bihtere olumkötükedihüso

bence behlüle çok iyi oldu... behlül bihterden de karektersiz!! ben bihteri seviyordum valla bu aksamdan sonra daha çok seviyorum. çok akıllı. sen beni istiyosun gör işte ama ben seni istemiyoruma getirdi. ii oldu oh olsun!

yineee evet,yorumların şok etkisi yaratıyo pirinsısımm napiim..:bbo:
ama herkesin kendi görüşü olması normal dimi,katılmıyorum sana hepsi bu arkadaşımyerimseniben

saygi duyuyorum hayatim sanakaydirigubbakcemile5 benimde her mesajimda senin sok gecirmene anlam veremiyorum nede olsa herkesin kendi gorusu sok gecirecek birsey yok ortada kalbini ferah tut tatlimopuyorumnanaktan

bence behlüle çok iyi oldu... behlül bihterden de karektersiz!! ben bihteri seviyordum valla bu aksamdan sonra daha çok seviyorum. çok akıllı. sen beni istiyosun gör işte ama ben seni istemiyoruma getirdi. ii oldu oh olsun!

kendi kendince behlülün askini ona olan zayifligini ortaya cikariyor.egosunu tatmin ediyor,,, ama bihter bu yaptigini hangi erkege yapsa ayni sekilde kosa kosa gider.yani bihtere asik filan degil behlül,,, sadece erkeklerin genelde belden asagiya olan zayifligini kullandi bundan ibaret.ikiside cok adi alsanaalsanasmile

kendi kendince behlülün askini ona olan zayifligini ortaya cikariyor.egosunu tatmin ediyor,,, ama bihter bu yaptigini hangi erkege yapsa ayni sekilde kosa kosa gider.yani bihtere asik filan degil behlül,,, sadece erkeklerin genelde belden asagiya olan zayifligini kullandi bundan ibaret.ikiside cok adi alsanaalsanasmile

alkisalkisalkiskaydirigubbakcemile5

kisaca aciklamak gerekirse nihal ozune dondu hala safin onde gideni bihter yaninda goturcek behlulu haberi yok adnanin azcik gozu acilir gibi oldu besir ask yuvasina geri dondu behlulde hani bana hani baana dedi sempatiksalakcinni

saygi duyuyorum hayatim sanakaydirigubbakcemile5 benimde her mesajimda senin sok gecirmene anlam veremiyorum nede olsa herkesin kendi gorusu sok gecirecek birsey yok ortada kalbini ferah tut tatlimopuyorumnanaktan

tabii ki ben de saygı duyuyorum..
ama yorumunu görünce,şoka giriyorum pirinsısım anla..
lütfen bundan rahatsızlık duyma,sen de rahat ol arkadaşımyerimseniben

X